Хоруженко: так просто не буває, нікуди Зеленський не піде

Після вчорашнього інтерв’ю гумориста Володимира Зеленського журналісту і бізнесменові Дмитрові Гордону стало все, в принципі, зрозуміло. Особливо, якщо згадати відкриті закодовані меседжі Ігоря Коломойського в інтерв’ю журналістки Соні Кошкіної, а потім і Дмитрові Гордону. Тепер вчорашнє інтерв’ю з Володимиром Зеленським остаточно розставило всі крапки над «і».Про це у своєму блозі пише український громадський активіст Олександр Хоруженко.

Він зазначає, що у нас така країна, що все можливо, але нікуди Зеленський не піде. З такими очима, з такою емоцією, з апеляцією, що потрібно порадитися сімєю і він цінує любов людей, що у нього гроші, нерухомість і шоу-бізнес. Так просто не буває. Йдуть з харизмою, підірвані життям, коли по очах все видно відразу, як у спорті. Підірваним туди треба йти, там лайна по шию, кожен день потрібно вважати рахунок після дрв. І він буде не на твою користь, причому, завжди не в твою користь.

Олександр Хоруженко задається питанням, про яку взагалі народну любов може йти мова? Та ж сама історія з музикантом Святославом Вакарчуком. Банально кампанія будується на сітках. Якщо у другий тур вийдуть вони обидва, то остаточно поїде дах у наших російських братів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Тимошенко разом з Порошенко співали колядки, чим показали відмінність від російських політиків – ветеран АТО

Сто років тому Україна вже намагалася отримати автокефалію, але із-за відсутності політичної єдності ми програли. ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh