Хоруженко: так просто не буває, нікуди Зеленський не піде

Після вчорашнього інтерв’ю гумориста Володимира Зеленського журналісту і бізнесменові Дмитрові Гордону стало все, в принципі, зрозуміло. Особливо, якщо згадати відкриті закодовані меседжі Ігоря Коломойського в інтерв’ю журналістки Соні Кошкіної, а потім і Дмитрові Гордону. Тепер вчорашнє інтерв’ю з Володимиром Зеленським остаточно розставило всі крапки над «і».Про це у своєму блозі пише український громадський активіст Олександр Хоруженко.

Він зазначає, що у нас така країна, що все можливо, але нікуди Зеленський не піде. З такими очима, з такою емоцією, з апеляцією, що потрібно порадитися сімєю і він цінує любов людей, що у нього гроші, нерухомість і шоу-бізнес. Так просто не буває. Йдуть з харизмою, підірвані життям, коли по очах все видно відразу, як у спорті. Підірваним туди треба йти, там лайна по шию, кожен день потрібно вважати рахунок після дрв. І він буде не на твою користь, причому, завжди не в твою користь.

Олександр Хоруженко задається питанням, про яку взагалі народну любов може йти мова? Та ж сама історія з музикантом Святославом Вакарчуком. Банально кампанія будується на сітках. Якщо у другий тур вийдуть вони обидва, то остаточно поїде дах у наших російських братів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh