Авторські статтіТехно

Honda запропонувала заспокійливу машину для дітей зі звуками двигуна спорткара. Відео

Низькочастотні звуки автомобіля нагадують немовлятами на пізніх тижнях розвитку в утробі матері звуки, які представляють собою коливання організму жінки в результаті серцебиття, дихання і роботи травної системи.

Компанія Honda звернула увагу на спокійну поведінку малюків при поїздках на автомобілі, і провела ціле дослідження цієї особливості, за результатами якого запропонувала заспокійливу дітей машину зі звуками двигуна спорткара. Машина виготовлена у вигляді м’яких якої іграшки, всередину якої вставлено механізм для відтворення звуку мотора цього автомобіля, який включається за допомогою спеціального пристрою. З 37 автомобілів, які брали участь у дослідженні на маленьких дітей, самим «заспокійливим» визнаний спортивний автомобіль NSX, звуки якого і відтворює плюшева іграшка.

Як повідомили представники компанії, в дослідженні брали участь 12 немовлят, 11 з яких відразу ж заспокоїлися, почувши звуки машини. Більш того, у всіх них знизилася частота серцебиття, впавши рівень кортизолу, а відповідно зменшився стрес, передає Engadget.

Фахівці припускають, що саме ці низькочастотні звуки, частота яких нагадує чутні дітьми в утробі матері на останніх тижнях розвитку, привертають увагу дітей, змушуючи їх забути недавні розлади, і зосередитися на почуте.

Дана іграшка в серійне виробництво не надійде, і була виготовлена лише для експерименту, зазначили співробітники Honda. Тім не менш, перевірити вплив звуків мотора спорткара на дитину всі батьки можуть, відвідавши офіційний сайт Honda, де розміщені аудіозаписи звучання відразу трьох автомобілів: NSX, Integra Type R 2001 модельного року і S2000 1999 модельного року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України