Авторські статтіТехно

Honda випустила на ринок Китаю нову версію Accord

Компанія Honda випустила у продаж на ринок Китаю нову версію седана Accord. Дизайн новинки схожий з американською версією, але є відмінності в передньому і задньому бампері.

Представництво японської машинобудівної корпорації Honda розвернуло продажі нового седана Accord на автомобільному ринку Китаю. Повідомляється, що мінімальна вартість новинки становить 169,8 тисячі юанів, найдорожча комплектація обійдеться покупцям в 237,8 тисячі юанів. Оновлена серія отримала нову радіаторну решітку і передню оптику головного світла, в підкапотному просторі у авто з’явилися два варіанти силових агрегатів – дволітровий з потужністю 153 к. с. і 2,4-літровий двигун з продуктивністю 184 кінських сили.

В якості коробки передач виступає безступінчатий варіатор, у салоні новинки інженери помістили два сенсорних екрани розмірами 7,5 і 7,7 дюйма, інтер’єр оброблений чорним пластиком і високоякісним шкірзамінником. Виробництво автомобіля розгорнеться на потужностях спільного підприємства Guangzhou-Honda, розташованого в Китаї.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України