Автоновини

Honda представила автономну електричну вантажівку AWV – працює 10 годин без підзарядки. Відео

Honda створила модульну платформу, здатну перевозити вантажі будівельними майданчиками і зробила її автономною, щоб транспорт міг працювати без участі людини на борту.

Електрична вантажівка може переміщатися між пунктами призначення автономно або керуватися дистанційно, але навігаційний комплекс, заснований на технологіях GPS, радара, лідара та камери, був покращений, щоб забезпечити безперервну роботу навіть там, де супутникові служби недоступні. Інтерфейс програмування на планшеті також був спрощений, а також покращено можливості обходу перешкод.

Honda представила автономный электрический грузовик AWV, он работает 10 часов без подзарядки

Автономна робоча машина AWV розміром 1300 x 3025 x 2052 мм призначена для вирішення таких проблем, як нестача робочої сили та прагнення до більш екологічного будівництва. Вона може рухатися в автономному режимі на швидкості до 16 км/год. Акумуляторну батарею також було збільшено до 18,6 кВтг, що дозволяє працювати до 10 годин без підзарядки, а радіус повороту було зменшено до 3,47 м.

Honda представила автономный электрический грузовик AWV, он работает 10 часов без подзарядки

У новій версії платформа була опущена для полегшення завантаження і збільшена в розмірах до 2560 x 1300 мм для розміщення двох піддонів із загальною вантажопідйомністю 907 кг. Інженери також вивчають можливість виробництва навісного обладнання та інструментів для більшої корисності на робочому місці.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України