Техно

Блогер поглумився над Apple і новими iPhone

Вже сьогодні пройде щорічна презентація Apple, де вони в черговий раз «здивують» світ і покажуть справжнє «свято» технологій над іншим світом. Це було б правдою, не вийди на світові простори нинішні гіганти Huawei і Samsung. Та й Xiaomi наступають, пропонуючи ті ж якість iPhone, але набагато дешевше. І вісь у цьому році купертіновці представляти «потужну камеру» (хоча навіть на Xiaomi Redmi Note 8 Pro варто головна камера на 64 Мп, а він коштує близько 13 000 рублів) і на цьому «інновації» закінчаться. Пообіцяли, звичайно, багато чого: новий TouchID, нова крута фронтальна камера (цілих 12 Мп) і найкрутіша захист розпізнавання по обличчю (з ким порівнювали не уточнюють).

Ось і блогери підключилися до презентації. Стас вирішив справедливо поглумитися над «новинками» американської компанії, яка навіть за Samsung встежити не може і повторює їх досягнення через кілька років. В основному, блогер висміював непомірну жадібність «яблука», яке вимагає величезні гроші за банальний смартфон з логотипом яблучка на «спинці». Хоча в цьому році їм вдалося виділитися — придумали цікавий дизайн «інопланетянина».

Користувачі та власники каналу підтримали Стаса, розкритикувавши фанатів компанії. «Хом’як яки схавають», зневажливо відгукуються люди, про тих, хто вже готовий «з низького старту» бігти за покупкою. В коментарях вже і припустили ціну — близько 150 000 рублів, з урахуванням «нахабства бариг».

У цьому році Apple дійсно не представляють нічого цікавого. У iPhone підкрутили цифри (особливо в графі «ціна»), обізвавши це «новітніми розробками», довгий годину перемальовували ікони в iOS 13, вважаючи це масштабним оновленням, і на цьому технічні досягнення компанії закінчилися. Можливою інновацією можна було б назвати їх ігровий сервіс Apple Play, якщо б він не був повтором Google Stadia. Роки безтурботної диктування технічних новинок, коли не було конкурентів, підкосили техно-гіганта — навіть Google випереджає «яблучників» у розробках, чого вже говорити про потужних китайців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України