Авторські статті

Головні старшини обговорили підвищення ефективності роботи сержантського корпусу

   Днями в одному з секторів проведення антитерористичної операції відбулись збори сержантів, у яких взяли участь головні старшини бригад, батальйонів та дивізіонів. Проводив захід головний старшина Збройних Сил України прапорщик Олександр Косинський. Основними питаннями, які обговорювали помічники офіцерів, було підвищення ефективності роботи сержантського корпусу підрозділів та частин, що входять до складу сектору.

Прапорщик Олександр Косинський окреслив головні завдання, які стоять перед молодшими командирами:

— Наша мета — побудувати таку систему роботи сержантської вертикалі, на яку зможуть спертися командири під час вирішення поточних завдань бойової та повсякденної діяльності військ.

На думку головного старшини ЗС України, у разі вдалого вирішення цього завдання можна буде очікувати результат у вигляді високовмотивованих, добре дисциплінованих та відмінно навчених військових колективів сектору.

Також перед старшинами та сержантами виступили офіцери по роботі з особовим складом, військові юристи та прокурори. Вони звертали увагу на необхідність неухильного дотримання Конституції та законів України молодшими командирами, які мають бути прикладом для підлеглих. І того ж головні помічники офіцерів мають вимагати від своїх підлеглих.

Закінчились збори резолюцією, яку сержанти прийняли загальним голосуванням. Даний документ має стати дороговказом у повсякденній діяльності молодших командирів військ сектору.

Ярослав Чепурний, із зони АТО

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.