Авторські статті

Головна сила України – її громадяни

“Україна де-факто перебуває у стані війни, це очевидно. Коли хтось каже, що “все мирно”, нехай пригадає, що це одні й ті ж люди – “зелені чоловічки” в Криму та ті, хто вбивав на вулицях Києва українських громадян. Просто тепер вони перейшли на партизанщину – одягнули инший камуфляж, сховалися на иншій території. І саме вони забезпечують у Криму підтримку всіх антиконституційних дій”.

Про це 17 березня 2014 року під час інтерв’ю телеканалу “ТВі” заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Едуард Леонов.

На думку свободівця, розмови про те, що широка мобілізація не потрібна, свідчать про дезертирство і зраду: “У стінах парламенту не повинні лунати будь-які заклики до пониження градусу реакції на дії агресора. Навпаки, суспільство потрібно підіймати на визвольну боротьбу. Нашу територію окуповано. Громадяни у смертельній небезпеці, адже війська російських окупантів готові за наказом Путіна вирізати кримськотатарське чи українське населення протягом однієї ночі. Ми повинні мобілізуватися, зібратися в один кулак. Головна сила України – це люди. Ніякими грішми не купити мільйони українців, які зараз готові зі зброєю в руках захищати нашу державу”.

“У Севастополі на псевдореферендумі офіційно проголосувало 123 відсотки виборців! Навіть на Донбасі за часів Януковича не було таких показників. І це тільки початок. Знаєте, що найперше зробив самопроголошений уряд Криму? Вони закрили факультет української філології в Таврійському національному університеті. Жодна влада не починала з того, щоби закривати університети”, – наголосив свободівець Едуард Леонов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.