Голова ДемСокири про результати виборів до ВРУ: Влада в одних руках – такого не було навіть у Януковича

За результатом виборів можна сказати що є плюси, а є і мінуси. Про це Голосу українською пише Серж Марко – голова Геніального штабу ДемСокири. З плюсів можу вказати на те що велика кількість старих чортів не минуло в парламент. І це чудово. Бо не побачити там Ківалова або Богуслаєва – це добре.

Особливо смішно спостерігати на типів які топили проти минулої влади, а самі в нову не потрапили, так як Слуга Народу їх вибив у мажоритарній гонці.

Мінус полягає в тому що чортів набрали і в Слугу Народу. Монопартія якої не потрібна коаліція – зібрана. В теорії. А на практиці – подивимося. Зібрати в ВР настільки різношерстий натовп – це буде той ще бардак. Особливо з урахуванням того що в партії достатньо і відвертого сепаратистів, і є та люди зі здоровим глуздом яким буде прилітати за компанію. А прилітати буде, повноваження є, влада по суті в одних руках, такого не було навіть у Януковича.

Загалом будемо подивитися. Я втомився читати скорботні коментарі як все погано. Все погано було в 2014 році. А тут ще поборотися.

Руки опускати не буду, записувати всю країну в дебіли теж не буду. Працювати треба, роботи ще багато. Звичайно не хочеться бути прообразом космодесантника у якого основна мета – перемагати. Але іншої країни у мене немає. І у вас немає. Тому давайте припиняти скиглити і почнемо працювати.

Нас чекають цікаві часи. Думаю не менш цікаві, ніж минулі п’ять років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh