Авторські статті

Голова ДемСокири про результати виборів до ВРУ: Влада в одних руках – такого не було навіть у Януковича

За результатом виборів можна сказати що є плюси, а є і мінуси. Про це Голосу українською пише Серж Марко – голова Геніального штабу ДемСокири. З плюсів можу вказати на те що велика кількість старих чортів не минуло в парламент. І це чудово. Бо не побачити там Ківалова або Богуслаєва – це добре.

Особливо смішно спостерігати на типів які топили проти минулої влади, а самі в нову не потрапили, так як Слуга Народу їх вибив у мажоритарній гонці.

Мінус полягає в тому що чортів набрали і в Слугу Народу. Монопартія якої не потрібна коаліція – зібрана. В теорії. А на практиці – подивимося. Зібрати в ВР настільки різношерстий натовп – це буде той ще бардак. Особливо з урахуванням того що в партії достатньо і відвертого сепаратистів, і є та люди зі здоровим глуздом яким буде прилітати за компанію. А прилітати буде, повноваження є, влада по суті в одних руках, такого не було навіть у Януковича.

Загалом будемо подивитися. Я втомився читати скорботні коментарі як все погано. Все погано було в 2014 році. А тут ще поборотися.

Руки опускати не буду, записувати всю країну в дебіли теж не буду. Працювати треба, роботи ще багато. Звичайно не хочеться бути прообразом космодесантника у якого основна мета – перемагати. Але іншої країни у мене немає. І у вас немає. Тому давайте припиняти скиглити і почнемо працювати.

Нас чекають цікаві часи. Думаю не менш цікаві, ніж минулі п’ять років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.