Авторські статтіТехно

Хокінг передбачав можливість отримання на інших планетах цінних скарбів

Відомий навчань Стівен Хокінг за життя передбачив можливість того, що люди зможуть під час колонізації інших планет знаходити дуже цінні скарби. Мова йде про корисні копалини, які дуже цінуються на Землі і мають величезну ціну, і мова йде навіть не про золото, а про речовини, яких на нашій планеті може бути всього декілька кілограмів.

Британський навчань Стівен Хокінг за життя висловлював думку, що новітні технології дозволять людям майбутнього провести колонізацію різних планет. Крім того, завдяки новим машинам і кораблям, людина отримає можливість видобувати корисні копалини на Марсі і на Місяці, яка є відколотою частиною нашої планети, а відповідно має такі ж корисні копалини, як і на Землі. Без уваги не залишаться і куди менші космічні тіла, такі, як астероїди.

Хокинг предрекал возможность получения на других планетах ценных сокровищ

Однак варто розуміти, що це не ідея Хокінга. Будь-яка людина, яка знайома з геологією і космологією, хоча б зовсім небагато знає про наявність корисні копалини на кожному космічному тілі, чи то супутник, як наш Місяць, або ж повноцінна планета, як Марс. Ще близько ста років тому вчені-геологи та їх колеги припускали, що в майбутньому люди будуть видобувати корисні копалини на інших космічних тілах. Але цю ідею поки що втілити в життя не надається можливим.

Хокинг предрекал возможность получения на других планетах ценных сокровищ

Справа в тому, що космос і всі його частини, згідно світовим домовленостям і всім нормам міжнародного права, не можуть належати комусь одному. Можна купити собі зірку, або ділянку Марса для видобутку якого-небудь газу. Тому, щоб уникнути корпоративних воєн і погоні за прибутком, видобуток корисних копалин в космосі проводитись не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України