В Чорткові відбулася хода, присвячена життю та сімейним цінностям

Ходу очолив Преосвященний Владика Димитрій (Григорак) – Єпарх Бучацький, разом з численною кількістю духовенства єпархії. Також у ході взяли участь представники влади, студенти шкіл та навчальних закладів міста, миряни.

По дорозі учасники, під проводом о. Володимира Гриціва – Голови комісії у справах родини Бучацької єпархії, молилися вервицю, священики зверталися з духовним словом. На площі Героїв Євромайдану відбувся мітинг, а також концерт, в якому оспівувалися цінності життя та родини.

До присутніх звернувся п. Петро Гусак (доцент кафедри філософії, кандидат філософських наук, Ph.D), який у своєму виступі навів статистичні дані за останні роки, наскільки Україна дозволила собі вступити на шлях, який веде до загибелі, бо кількість абортів збільшується, отже, дітовбивча війна триває і кров невинних дітей волає німим криком про поміч. А також п. Петро звернув увагу на болюче питання гендерної політики, яка на жаль сьогодні через підручники, навіть для дошкільнят, вже проходить по обов’язковій програмі. Петиції, які у своєму змісті є протистоянням української громадськості, на сайті президента чомусь пропадали і це призводить до легковажності щодо впровадження ганебної моралі у вихованні наших дітей. Пан П. Гусак закликав не мовчати і робити все можливе, щоб влада прислуховувалася до народу і відповідально обороняла християнські цінності, виплеканні поколіннями.

Також до учасників ходи звернувся Правлячий Архиєрей – Владика Дмитро (Григорак), який вказуючи на дорогу гріха, застеріг, особливо присутню молодь, не бути байдужими і розуміти, що творячи сьогоднішнє життя, ми стаємо відповідальними за майбутнє. Не може людина, яку створив Бог чоловіком і жінкою ще у раю, придумати іншу модель своєї особистості, а відтак і іншу модель сім’ї. Всі, хто хотів бути мудрішим від Бога, вкінці життя каялися і перед смертю визнавали свою неправоту.

Нехай наші українські сім’ї процвітають і плекають вірну подружню любов, взаємоповагу і радіють тими дітьми, які їм дарує Господь Бог.

Марш за життя і за сімейні цінності є своєрідною маніфестацією, протестом свідомих громадян України, які вибирають, замість знищення життя та сімейних цінностей, великий дарунок Бога – ЖИТТЯ і прагнуть його оберігати всіма можливими засобами.

«Життя нам дане Господом , ніхто його не купив, не заслужив. Це прекрасне запрошення Бога прийняли наші батьки, і тому ми з вдячності і обов’язку є тут присутні на цьому марші, щоб захистити тих, яких не приймають у Богом створену країну ЖИТТЯ.

Тільки та Держава, яка не вбиває дітей у лоні матерів має велике майбутнє. Сьогодні не можна мовчати, маємо разом, у молитві і спільній ході, виразити свою тверду позицію і дати відсіч маніпуляторам, нібито «європейських цінностей», які намагаються вже у дитячих садочках вчити наших дітей, що є різні подружні пари… Сам Ісус Христос, хоч був Богом, народився і зростав у сім’ї, він потребував мати тата і маму, і не потрібно бути високоосвіченим, щоб зрозуміти такі прості доступні речі.

Не даймо ворогові людства, через його рабів на землі, знищити чистоту сердець наших найдорожчих – дітей. Нехай ніхто ніколи не посміє в нашій християнській Україні навішувати нам своє звиродніле розуміння про сім’ю!

Нехай наше спільне сьогоднішнє волання до Бога буде свідомим і добровільним вибором Господніх Заповідей. Вийдім з дому неволі , бо ж сам Бог створив людину вільною і щасливою. Нехай пута гріха не снують байдужість павутиння довкола нас і наших дітей. Це ж їм ми виборюємо християнську Україну.

Сім’я, споконвіку, ще Господом закладена в раю, була між чоловіком і жінкою, освячена присутністю Христа на весіллі в Кані Галилейській, несла у своїх грудях любов і трепет за своє майбутнє. Сім’я, скріплена молитвою та практикуючим християнським життям, є здатна вистояти найсильніші життєві буревії. Саме там, де є любов і пошана до Бога, там є пошана чоловіка до жінки, жінки до чоловіка і дітей до батьків.

Міцна християнська сім’я народжується і зростає не на серіалах, розвагах чи комп’ютерних іграх, а на спільній молитві, праці, пошані один до одного, розумінні і взаємоповазі.

Нехай ніколи і ніхто не сміє понівечити сім’ю і її первісний образ, створений Творцем!» – саме такі заклики висловлювали виступаючі на мітингу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh