Авторські статтіФотогалерея

Фотографії найдорожчого у світі будинку

Сподіваємося, ви накопичили достатньо коштів, тому що будинок вашої мрії вже виставлений на продаж, звичайно, якщо ви захочете його купити.

Вілла “Les Cèdres”, 187-річний особняк, який тепер може купити будь-який бажаючий, розташована уздовж узбережжя Сен-Жан-Кап-Ферра на півдні Франції. Вона неймовірно красива!

Як повідомляє агентство “Блумберг”, будинок являє собою особняк площею 1.600 кв. м.!

Вілла з усією своєю позолотою і пишністю має 14 спалень і власну територію площею 14 гектарів.

Побудована в 1830 році вілла була робочою фермою з вирощування оливкових дерев і належала меру містечка Вільфранш-сюр-Мер.

До слова сказати, на віллі є один з найкращих в світі ботанічних садів і бібліотека, де зберігається 3000 книг з флористики. На території є також приватний пляж, басейн олімпійських масштабів, танцювальний зал, капела, зимовий сад і стайні.

У 1904 році особняк був проданий родиною міра бельгійського короля Леопольда II, який, як пояснює “Блумберг”, “був надзвичайно багатий завдяки видобутку корисних копалин і каучукових дерев у вільній державі Конго (нині Демократична Республіка Конго)”.

Після смерті Леопольда вілла “Les Cèdres” була куплена сім’єю Марнье-Лапостоль в 1924 році.

Марнье володіли будинком до 2016 року, поки компанія “Davide Campari-Milano SpA” не купила “Société des Produits Marnier Lapostolle (SPML)”, материнську компанію “Grand Marnier”.

Зараз італійці вирішили продати будинок за 350 млн. євро (410 млн. доларів).

Якщо компанія, яка буде управлятися керівним комітетом п’яти членів сім’ї Марнье і Ді Феде, відбудеться, вона стане найбільшою з продажу житлової нерухомості за всю історію!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.