Новини

Хмарні сервіси: суть та принцип дії

Що ж таке за “звір” хмарні сервіси і як вони функціонують?

Це питання може стати актуальним для будь-якої людини, яка користується інтернетом, адже хмарні сервіси вже давно впроваджені у нашому цифровому житті. Розгляньмо цей технологічний феномен ближче.

Термін “Хмарні сервіси”

Термін “хмарні сервіси” або просто “хмара” вказує на набір послуг і завдань, які надаються або розміщуються через Інтернет і доступні за плату. Зберігання, обробка та управління даними через мережу Інтернет доступні вже давно, але завдяки хмарним обчисленням це можна робити в набагато більших масштабах.

На першому етапі важливо зрозуміти, що для функціонування хмарних сервіси все ж таки потрібні фізичні компоненти. Навіть коли файли не зберігаються безпосередньо на вашому комп’ютері, вони все одно мають фізичне місце зберігання на обладнанні. Наприклад, коли ви завантажуєте файли до хмарного сховища, такого як Dropbox, ці файли фактично передаються через Інтернет на реальний фізичний сервер. Постачальники хмарних послуг мають сотні або навіть тисячі таких серверів, які розташовані у центрах обробки даних по всьому світу. Наші хмарні сервери розташовані у ЄС.

Отже, на простих словах, хмара – це набір серверів та центрів обробки даних, розподілених по всьому світу, на яких зберігаються дані. Фактично це цифровий сховище, де можна зберігати всі свої файли. Завдяки хмарним серверам ви можете отримувати доступ до своїх даних з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету. Оренда серверу – сучасне рішення.

Коли ви завантажуєте файл до хмарного сховища, фактично ви зберігаєте його в Інтернеті. Можна порівняти це з електроенергією. Володіння власним генератором електроенергії у власному будинку є дорогим і вимагає постійного технічного обслуговування. У той час як ми скористатися послугами компанії з енергопостачання, яка управляє одним великим генератором і надає кожному споживачеві електроенергію за плату. Так само розумно та вигідно віддати постачальнику хмарних послуг зберігання та обробку ваших даних, замість створення власної інфраструктури.

Отже, хмарні сервіси – це не лише спосіб зберігання даних, але й потужний інструмент для розвитку бізнесу та спрощення щоденних завдань користувачів. Ця технологія стає все більш доступною і популярною, надаючи зручний та надійний доступ до інформації у будь-який момент і з будь-якого пристрою з доступом до мережі Інтернет.

Наша компанія LOPAN GROUP працює з українськими організаціями протягом більш ніж 19 років і розуміємо, наскільки важливі хмарні рішення, що збережуть час і кошти організації. Хмарні сервіси LOPAN CLOUD – це повністю готове до використання середовище (vps сервер), оптимальне саме для вашого бізнесу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України