Війна РФ проти України

Гліб Бабіч: Воїнів – завжди меншість. І поки вони живі – жива їхня країна.

Це я, пане Сивохо. Войовнича меншість. Або по вашому – “воінствующєє мєньшінство”.

Це Дебальцевський Хрест. Холодний листопад 2014 року. Кінець того самого тижня, коли у нас в підрозділі були максимальні втрати. А через кілька днів загине мій найкращий друг.

Так, це той самий рік, коли ви так щиро виступали на антимайдані. А пізніше, одурманена “мирна більшість” кричала “росія прийди!”, і їм вторили в інших містах, і били в кров людей, що стояли на колінах, і були прив’язані до стовпів.

А хтось вмирав на Майдані.

А потім, мирні “пацифісти Донбаса”, під керівництвом і прикриттям росії, взяли в руки зброю, і разом з “братами” почали нас убивати, і рвати країну на частини.

І тоді ми, “войовнича меншість” пішли відбиватися. Від Росії, і тих, кого вона пов’язала кров’ю за їх власною дурістю.

До них йшли російські “гумконвої”, набиті зброєю, боєприпасами та іншими “ніштяками”. А за ними їхали рязанські десантники, бурятські танкісти і чеченський спецназ.

А у нас, з мисливськими карабінами проти них виходили добробати. А з іншого боку йшла розкрадена і зруйнована армія на шкільних автобусах. І вся осудна частина країни збирала по крихтах допомогу, щоб було чим воювати, щоб не здохнути з голоду і не замерзнути. І їхали нескінченною вервечкою волонтери, що тягнули на фронт цю допомогу, як мурахи.

Це та сама “войовнича меншість” – робочі, фермери, айтішники, вчителі, бухгалтера, лікарі, бізнесмени, тощо – ті, кого висмикнула з мирного життя війна. Війна, яка була нам не потрібна. Війна, яку нам принесла росія, на плечах “мирних громадян”, яких обдурив і зробив манкуртами телевізор. За активної участі вас і вашого преЗедента.

Ви – тимчасове і абсурдне явище для України. Ви жалюгідна клоунада, яка поспішає знищити те, чого боїться і не розуміє – Україну і Націю. І поставити все з ніг на голову.
Ви ті, хто розповідають про “мир”, а несуть хаос.

Так, можете називати нас “войовничою меншістю”. Вам нас не зрозуміти. Коли ми вмирали – ви тусувалися в телешоу і їздили в Росію.

Воїнів – завжди меншість. І поки вони живі – жива їхня країна. І у вас нічого не вийде. Ми – на сторожі. Ми рятували і рятуємо Україну.

А вас друзі – воїни, волонтери, та всі, хто з нами – прошу. Зробіть репост і підтримайте флешмоб. Викладіть своє фото, або відео з хештегом.

#Я_Войовнича_Меншість

Слава Україні!

Зроби репост і коментар. Покажемо їм – скільки нас.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України