Українське військо

Гліб Бабіч: Воїнів – завжди меншість. І поки вони живі – жива їхня країна.

Це я, пане Сивохо. Войовнича меншість. Або по вашому – “воінствующєє мєньшінство”.

Це Дебальцевський Хрест. Холодний листопад 2014 року. Кінець того самого тижня, коли у нас в підрозділі були максимальні втрати. А через кілька днів загине мій найкращий друг.

Так, це той самий рік, коли ви так щиро виступали на антимайдані. А пізніше, одурманена “мирна більшість” кричала “росія прийди!”, і їм вторили в інших містах, і били в кров людей, що стояли на колінах, і були прив’язані до стовпів.

А хтось вмирав на Майдані.

А потім, мирні “пацифісти Донбаса”, під керівництвом і прикриттям росії, взяли в руки зброю, і разом з “братами” почали нас убивати, і рвати країну на частини.

І тоді ми, “войовнича меншість” пішли відбиватися. Від Росії, і тих, кого вона пов’язала кров’ю за їх власною дурістю.

До них йшли російські “гумконвої”, набиті зброєю, боєприпасами та іншими “ніштяками”. А за ними їхали рязанські десантники, бурятські танкісти і чеченський спецназ.

А у нас, з мисливськими карабінами проти них виходили добробати. А з іншого боку йшла розкрадена і зруйнована армія на шкільних автобусах. І вся осудна частина країни збирала по крихтах допомогу, щоб було чим воювати, щоб не здохнути з голоду і не замерзнути. І їхали нескінченною вервечкою волонтери, що тягнули на фронт цю допомогу, як мурахи.

Це та сама “войовнича меншість” – робочі, фермери, айтішники, вчителі, бухгалтера, лікарі, бізнесмени, тощо – ті, кого висмикнула з мирного життя війна. Війна, яка була нам не потрібна. Війна, яку нам принесла росія, на плечах “мирних громадян”, яких обдурив і зробив манкуртами телевізор. За активної участі вас і вашого преЗедента.

Ви – тимчасове і абсурдне явище для України. Ви жалюгідна клоунада, яка поспішає знищити те, чого боїться і не розуміє – Україну і Націю. І поставити все з ніг на голову.
Ви ті, хто розповідають про “мир”, а несуть хаос.

Так, можете називати нас “войовничою меншістю”. Вам нас не зрозуміти. Коли ми вмирали – ви тусувалися в телешоу і їздили в Росію.

Воїнів – завжди меншість. І поки вони живі – жива їхня країна. І у вас нічого не вийде. Ми – на сторожі. Ми рятували і рятуємо Україну.

А вас друзі – воїни, волонтери, та всі, хто з нами – прошу. Зробіть репост і підтримайте флешмоб. Викладіть своє фото, або відео з хештегом.

#Я_Войовнича_Меншість

Слава Україні!

Зроби репост і коментар. Покажемо їм – скільки нас.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh