Авторські статті

Хитрий план Авакова і Зеленського з розслідування справи вбивства Шеремета протримався менше доби, – блогер

Вчора глава держави разом з міністром МВС взяли на себе роль судді і ще не обвинуваченим, ще не затриманим людям винесли вирок. Все це на підставі маніпулятивних здогадів. Мало того, для об’єктивності та неупередженості вони не придумали нічого кращого, ніж передати справу на розгляд у Печерський суд скандального судді Вовку. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, підозрювана у вбивстві Шеремета медсестра Дугар в день вбивства була за кордоном. Клименко, яка нібито підкладала бомбу, має алібі на момент злочину. Антоненко взагалі не схожий на чоловіка з відео. Зокрема, сьогоднішні фотки з його профілю за день до злочину й день після нього наочно показують, що борода у злочинця дуже відрізняється від бороді того, хто скоїв злочин. Відрізняється він також статурою. За словами блогера, йому зрозумілі мотиви керівництва держави показати людям кіно про злочинців і як вони викривають злочини. Це необхідна річ в контексті провалу на всіх фронтах, від економіки і соціальної сфери та закінчуючи зовнішньою політикою та «рускім міром», що стали ближче.

Блогер пише, вчора, бажаючи нагодувати народ видовища замість хліба, зробивши ті, що роблять слідчі, фальсифікуючи гучні злочини з метою отримання медальок, керівництво держави відкрило ящик Пандори. Звинувативши у злочинах не простих людей, а тих, хто боровся за Україну, звинувативши військових і волонтерів на основі фальсифікованих доказів влада підставила сама собі підніжку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України