Авторські статті

Оприлюднено нові деталі про загибель Лесіна

“Новина з США. Нове про вбивство Лесина. Сайт BuzzFeedNews, який першим опублікував досьє Крістофера Стіла на Трампа, заявив, що Стіл надав у ФБР секретний звіт, в якому доводить, що колишній міністр інформації і друку Росії, творець “Газпром-Медіа”, один із засновників телеканалу RT Лесін був побитий у вашингтонському готелі людьми, посланими для цієї мети російським олігархом, близьким до Путіна, і помер в результаті нанесених побоїв.

Стіл вважає, що Лесіна збиралися залякати, а не вбивати, але “перестаралися”, – пише у своєму блозі Ігор Айзенберг,і продовжує:

“Офіційне розслідування, що тривало більше року, вирішило, що Лесин помер в результаті нещасного випадку, впавши і вдарившись. Ніхто з представників американських спецслужб, з якими розмовляли журналісти BuzzFeedNews, не вірять в офіційну версію. Лесин приїхав в США для того, щоб чимось важливим поділитися з американськими спецслужбами. Що характерно, номер у вашингтонській готелі, в якому був знайдений мертвим Лесин, був заброньований і оплачувався американським міністерством юстиції. Крістофер Стіл склав свій звіт про загибель Лесина на підставі інформації, отриманої від своїх московських джерел.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України