Авторські статті

Хілларі Клінтон навіщувала Трампу “ганебний імпічмент”

Хиллари Клинтон предрекла Трампу "позорный импичмент" — CNN

У п’ятницю, 26 травня, екс-держсекретар США Хілларі Клінтон, виступаючи з промовою на церемонії вручення дипломів у своїй альма-матер – жіночому коледжі Уелслі, – передрекла імпічмент Дональду Трампу, передає CNN.

Розкритикувавши політику його адміністрації за “неймовірно жорстокий” бюджетний проект, а також розквіт теорій змови і інтернет-тролінг, вона передбачила його кар’єрі ганебний фінал.

“Ми були в люті у зв’язку з минулими президентськими виборами – через людину, чиє президентство завершитmся ганебним імпічментом, який стане наслідком перешкоджання правосуддю”, – заявила вона, вказавши на звільнення голови ФБР Джеймса Комі, який проводив розслідування передбачуваної змови штабу Трампа з Москвою.

“Подивіться на тільки що запропонований у Вашингтоні проект бюджету. Це неймовірна за своєю жорстокістю атака на найбільш вразливих людей, – сказала Клінтон. – Давайте називати речі своїми іменами: це обман”.

У той час вона закликала випускників боротися за правду і здоровий глузд».

“Не бійтеся своїх амбіцій, не бійтеся мріяти або злитися, – сказала Клінтон випускникам 2017-го року. – Це сильні емоції, однак потрібно спрямовувати їх на те, щоб зробити світ краще”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України