Спорт

Команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі у Києві

У Києві на стадіоні НСК «Олімпійський» днями стартувала XXI Спартакіада серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, в якій також бере участь команда Державної прикордонної служби України.

ХХІ Спартакіада: команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі

У цьому році змагання пройдуть з 11 видів спорту: легка атлетика (легкоатлетичний крос), пейнтбол, риболовний спорт, городковий спорт, футзал, волейбол, боулінг, теніс, настільний теніс, більярдний спорт «Пул», більярдний спорт «Піраміда».

Усі команди у загальнокомандному заліку поділені на 3 групи – силові структури, команди міністерств та державних служб, агентств, інспекцій, комітетів і інших центральних органів виконавчої влади.

У перший день змагань команди боролись за першість у легкоатлетичному кросі. У своїй групі команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце.   В особистих заліках працівник Держприкордонслужби Володимир Рябов виборов «золото» у віковій групі понад 50 років, прапорщик Михайло Сизон у віковій категорії понад 40 років також посів перше місце, а прапорщик Денис Ротар у віковій групі понад 25 років – здобув «срібло».

Спартакіада проводиться щорічно з метою впровадження фізичної культури у повсякденне життя службовців, активізації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, популяризації фізичної культури, її широкого використання у загартуванні, оздоровленні, профілактиці захворювань, пропаганді здорового способу життя серед працівників апарату центральних органів виконавчої влади.

ХХІ Спартакіада: команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросіХХІ Спартакіада: команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросіХХІ Спартакіада: команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросіХХІ Спартакіада: команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросіХХІ Спартакіада: команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України