ЄС|NATO

Хезболла заявляє, що випустила десятки ракет по штабу ППО ЦАХАЛ

Ліванське угруповання “Хезболла” заявило, що його бойовики випустили десятки ракет “Катюша” по штабу протиповітряної оборони Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) у районі казарм Кайла на Голанських висотах.

Про це повідомляє CNN.

У заяві Хезболла заявила про підтримку палестинського народу в Газі та його опору ізраїльським нападам на цивільні райони.

Хезболла заявила, що напад було здійснено о 12:35 за місцевим часом у неділю.

Велика Британія засудила напад Ірану на Ізраїль, заявив прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак у заяві, опублікованій на X.

«Я рішуче засуджую безрозсудний напад іранського режиму на Ізраїль. Іран вкотре продемонстрував, що має намір посіяти хаос у власному дворі», – йдеться в заяві Сунака.

«Сполучене Королівство продовжуватиме захищати безпеку Ізраїлю та всіх наших регіональних партнерів, включаючи Йорданію та Ірак», — йдеться у повідомленні. «Разом із нашими союзниками ми терміново працюємо над стабілізацією ситуації та запобіганням подальшій ескалації. Ніхто не хоче бачити більше кровопролиття».

Міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне в суботу рішуче засудив напад Ірану на Ізраїль і підтвердив солідарність Франції та «відданість безпеці Ізраїлю».

Тим часом Нідерланди заявили, що ситуація на Близькому Сході викликає «дуже занепокоєння» після нападу Ірану.

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив на X, що раніше в суботу Нідерланди та «інші країни голосно та чітко сказали Ірану утриматися від нападу на Ізраїль».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України