Економіка

Херсон отримав партію комунальної техніки від Києва. Фото

14 січня до Херсона з Києва прибули п’ять одиниць комунальної техніки – 2 самоскиди та 3 сміттєвози, які місто отримало в подарунок.

Передає 44.ua.

Техніку Херсон отримав невдовзі після звернення по допомогу до Київської міської ради. Також працювати до Херсона приїхали 10 водіїв спецтехніки.

Херсон отримав партію комунальної техніки від Києва (фото)

За інформацією пресслужби Херсонської міськради, окрім самоскидів та сміттєвозів місто отримало 60 нових сміттєвих баків та 20 рулонів плівки (7,2 тисячі квадратних метрів) для тимчасового перекриття вибитих у результаті ворожих обстрілів вікон.

Херсон отримав партію комунальної техніки від Києва (фото)

Крім того, місто отримало 60 бронежилетів для працівників комунальних підприємств. Раніше начальниця Херсонської МВА Галина Лугова повідомляла, що через близькість до ворожих позицій були випадки, коли російські снайпери стріляли у комунальників.

Херсон отримав партію комунальної техніки від Києва (фото)

Через військові дії та наслідки окупації в Херсонській міській територіальній громаді виникла гостра проблема прибирання сміття. Для вирішення ситуації у Херсонській МВА ухвалили рішення залучити до прибирання відходів підприємство із Білої Церкви Київської області.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України