Геращенко : Більше ніяких прапорщиків у війську

Більше ніяких прапорщиків. Сьогодні прийшлося побігати сесійною залою , переконуючи і мотивуючи колег підтримати дуже важливий закон, який реально чекають в Армії. 231 депутат проголосували за внесення змін до закону про виконання військового обов’язку та проходження військової служби, що відповідає курсу на створення дієвого професійного сержантського корпусу та набуття ЗСУ взаємосумісності з арміями країн-членів НАТО.

Про це повідомила на своїй сторінці Народний депутат Ірина Геращенко.

Закон розроблявся з Міністерством ветеранів( дякую Ірини Фріз), з нашими партнерами з НАТО, з військовими і ГО. Він впроваджує нові військові звання сержантського і старшинського складу ЗСУ у відповідності до еквівалентної колонки «NATO Code» згідно STNAG 2116, підвищ статус сержантів і старшин, запроваджує нову шкалу армійських і корабельних військових звань. Скасовуються військові звання «прапорщик, старший прапорщик» (мічман, старший мічман) і запроваджуються нові звання «рекрут», «штаб-сержант» (штаб-старшина), «майстер-сержант» та «головний майстер-сержант» (корабельні – «старший майстер-старшина», «головний майстер-старшина»). Крім того, передбачається поділ сержантського і старшинського складу на молодший і старший склад. Також чітко визначає посадові обов’язки для посад «головний сержант (головний старшина) бригади, полку, батальйону, дивізіону, «начальник медичного пункту бригади, полку, батальйону, дивізіону, роти», «сержант-інструктор, старший інструктор (старшина-інструктор)», «інструктор з тактичної медицини роти (батареї)», «сержант з матеріального забезпечення».

Що також ДУЖЕ важливо – запроваджується ведення «Книги пам’яті» з метою увічнення пам’яті військовослужбовців, полеглих за свободу і незалежність України, та виховання особового складу на їх героїчних прикладах.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh