Авторські статті

«Гепа повинен або сидіти в українській в’язниці, або лікуватися за кордоном», – Богословська

Завтра вдень у Харків планує прилетіти Мерзавец, на совісті якого вбивства і тортури людей, як в мирному житті, так і на Майдані, тотальна корупція, зрада і організація антиукраїнських шабашів. Гепа, по-блатному, і Кернес за паспортом. Цей мерзенний цинік ніяк не змінився після операцій – ті ж незаконні використання бюджетних працівників, ті ж маніпуляції.

Вже зганяють в аеропорт для організації “бурхливої” зустрічі одного з найагресивніших свавільників влади Януковича бюджетників. Причому, з паспортами – щоб перевірити реєстрацію і не допустити протестуючих. Вже тиждень, як “Оплот” повертається до Харкова після терору проти Нашої країни в Донбасі … Уже їм повідомили, що все повертається на круги своя, “дах” у них буде потужна, фінансування постійне, всіх під асфальт заженуть і правити будуть, як раніше. Люди кажуть, що це робиться при повному заступництві нової влади …

Є знакові речі, від яких залежить довіра до влади. Є знакові речі, які ставлять людей по різні сторони барикад. І змушують захищати себе, свої сім’ї, своє місто і свою країну зі зброєю в руках. Я точно буду так чинити і стану поруч з тисячами, а потім і мільйонами українців, які візьмуть в руки зброю і не допустять, щоб загиблі за вільну Україну патріоти переверталися в гробах від цинізму нової влади.

Гепа повинен або сидіти в українській в’язниці, або лікуватися за кордоном. Якщо це буде не так – значить, всі його злочини в минулому і майбутньому ляжуть на ту владу, яка допустила шабаш свавільників. Значить, ця влада буде відповідати перед законом і перед суспільством солідарно з Гепою.

Інна БОГОСЛОВСЬКА.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України