Війна РФ проти України

Генштаб: Зафіксовано ознаки підготовки білоруських військових до прямого вторгнення в Україну

За оцінками Генерального штабу Збройних Сил України Республіка Білорусь готується до прямого вторгнення на територію України

У оперативному зведені Генерального Штабу ЗС України за станом на 12.00 20 березня 2022 року зазначено, що збройні сили Республіки Білорусь готуються до прямого вторгнення на територію України

“Зафіксовано ознаки підготовки збройних сил Республіки Білорусь до прямого вторгнення на територію України. Сили оборони нашої держави готові до відсічі. Безпосереднє залучення білоруських військ до збройної агресії РФ проти України, всупереч волі рядових військових і переважної більшості білоруського народу, стане фатальною помилкою Олександра Лукашенка” – йдеться у зведенні.

Нагадаємо, 19 березня білоруські активісти, які фіксують пересування військової техніки територією країни, помітили, що її почали відзначати червоним квадратом.

На відео, яке було поширене телеграм-каналами Беларускі Гаюн, Белорусский порядок, – БРДМ “Кайман”, вантажні МАЗи (в т.ч. з мінометом), радіостанції на шасі ГАЗ-66, а також вантажівка “Волат”.

Білоруська армія, яка не має практичного досвіду участі у бойових діях, матиме жахливі втрати. Водночас такі дії незаконного керівництва Республіки Білорусь остаточно створять глибоку прірву між двома колись братніми народами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.