Війна РФ проти України

Генштаб: У Волинському операційному районі ворог проводить демонстраційні дії

Оперативна інформація станом на 20:00 26 лютого щодо російського вторгнення

Сили оборони України дають гідну відсіч агресору у всіх операційних районах.

Про оперативну інформацію повідомив Генштаб ЗСУ.

Так, на Поліському напрямку наступ ворога зупинений на рубежі Бородянка, Буча, Вишгород. Підрозділи противника частково втратили боєздатність.

На Сіверщині окупанти завершили перегрупування та продовжили наступ з метою блокування Києва. Підрозділи ЗС України стримують загарбника. В Чернігівській області оборонці держави підірвали ешелон, що транспортував 56 цистерн з дизпаливом.

Противник продовжує спроби захоплення населених пунктів у Слобожанському операційному районі, просуваючись із Бєлгорода до Старобільська.

У Волинському операційному районі ворог проводить демонстраційні дії.За

вдяки рішучій відсічі Об’єднаних сил мета РФ вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганських областей не досягнута.

На Південному напрямку противнику вдалося вийти на рубежі Скадовська та Голої Пристані. Сили оборони держави разом із Силами територіальної оборони ведуть запеклі бої, щоб не допустити закріплення по лівому берегу річки Дніпро. Закликаємо добровольців тероборони Херсонщини та Миколаївщини чинити опір агресору!

В акваторії Чорного моря зенітним ракетним підрозділом Повітряних Сил ЗС України знищений російський винищувач Су-30 СМ.

Російські спецпризначенці та диверсанти, всупереч Женевським конвенціям та правилам ведення війни, використовують об’єкти цивільної інфраструктури для прикриття своїх дій.

Бойовий дух українських воїнів високий!

Натомість війська противника деморалізовані, у них закінчуються запаси палива та їжі. Противник несе значні втрати. Так, орієнтовні втрати особового складу – понад 3000 осіб, танків – близько 100, ББМ – близько 540, гармат – 15, ЗРК “Бук” – 1, літаків – 16, вертольотів – 18.

Також, російські окупанти масово залишають техніку та вдаються до втечі.Пер

Пемога буде за нами! Разом переможемо

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України