Авторські статті

Генпрокуратура має відкрити ще одну справу проти Януковича

Чергова заява колишнього президента України Віктора Януковича, поширена сьогодні російським агентством «ІТАР-ТАРС», є підставою для відкриття проти нього ще одної кримінальної справи за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, спробу розколоти країну та поставити під сумнів її територіальну цілісність.
Про це заявив народний депутат фракції “Батьківщина” Микола Томенко з трибуни Верховної Ради, звертаючись до Генерального прокурора України.
«Путінські тексти, які озвучуються від імені В. Януковича, не просто небезпечні, вони є достатніми підставами, за якими наші правоохоронні органи повинні відкривати додаткові кримінальні справи проти цієї особи», – зазначив народний депутат.
Він наголосив, що ідея сепаратизму, розколу країни та знищення України як держави залишається, на жаль, ключовою у планах Володимира Путіна та, в даному випадку, Віктора Януковича і його команди, які зараз знаходяться на території Російської Федерації.
На жаль, ці ідеї підтримуються певними політичними силами та радикальними угрупуваннями в Україні, зазначив Микола Томенко.
«А тому, коли в Україні і в парламенті зокрема відбуваються дуже важливі події, ними влаштовуються певні провокації, які дають можливість в українських та російських медіа показати, що нова влада не контролює ситуацію в Україні, що тут панують анархія і безлад. Через це всі чітко повинні розуміти, що дії, які створюють потрібну для В. Путіна та вигнанця В. Януковича «картинку», – тільки на користь Росії і спрямовані проти України», – підсумував політик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.