Новини

Генічеськ – висока якість відпочинку за символічну ціну

Серед туристів цей курорт вже давно набув широкої популярності. Багатьом він знайомий ще з дитинства, і зараз вони вже дорослими приїжджають сюди відпочивати зі своїми дітьми. Але для когось він може стати справжнім відкриттям. Ми продовжуємо знайомити своїх читачів із усіма популярними курортними локаціями України. У цій статті ми розповімо про найкраще місце для сімейного відпочинку – місто Генічеськ.

Місцезнаходження

Це невелике містечко затишно розмістилося на березі Азовського моря, що на Херсонщині. Генічеськ стоїть на берегах Утлюцького лиману, який через протоку Тонкий переходить у затоку Сиваш. До міста примикає коса Арабатська Стрілка, яка з’єднується двома автомобільними мостами через протоки Промоїна і Тонкий.

Транспорт

На сьогоднішній день до Генічеська можна дістатися трьома способами:

  • на поїзді;
  • автобусом;
  • на власному транспорті;

Потяги ходять регулярно, а під час оздоровчого сезону їх кількість зростає. Доїхати можна як безпосередньо до міста, так і до станції Новоолексіївка, що за 15 км. Така сама ситуація і з автобусами, влітку збільшується кількість регулярних та комерційних рейсів, місце прибуття – міський автовокзал. Якщо ви подорожуєте власним транспортом, то вибір маршруту залишається за вами. Знайти курорт досить легко і без навігатора, а з його наявністю завдання значно спрощується.

Вартість проживання та харчування

Як і на більшості морських курортів України, ринок житла цього курорту неоднорідний та різноманітний. Ціни залежать від умов проживання, насамперед, та відстані до моря. Тут ви можете зняти недорогі номери, розташовані практично на березі моря. Щоб точно розуміти вартість відпочинку в Генічеську, слід детально вивчити пропозиції, які надають рекреаційні заклади. Залежно від пори року (початок-кінець сезону) вартість може змінюватися. рекреаційні заклади переважно знаходяться у приватному секторі. Тому харчуванням своїх постояльців забезпечують нечасто. Але всі дають можливість готувати самостійно. До того ж, в обох випадках більшість туристів користуються послугами закладів громадського харчування.

Магазини, послуги та розваги

Генічеськ – це невелике і тихе містечко, в якому основними доходами для населення є торгівля, сфера послуг та туризм. Тому магазинів тут достатньо, і вони рівномірно розподілені біля міста. У центральній частині є великий магазин великої національної мережі, на центральному ринку можна купити як продукти, так і одяг та багато іншого. Сфера послуг цілком розвинена з огляду на розміри міста. Тут вас і підстрижуть, і брови-нігті наростять. Є кілька СТО, автомийок та автомагазинів. Банкомати трьох основних Українських банків знаходяться у доступних місцях. Основні зони відпочинку – це “Алея казок” та міський пляж, на його набережній знаходиться більша частина розважальних закладів. Урізноманітнити своє дозвілля можна за допомогою цікавих екскурсій, особливо вам має сподобатись відвідування музею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України