Генеральний прокурор Юрій Луценко коментує ситуацію з екстрадицією до РФ уродженця Інгушетії, звинуваченого в тероризмі

Тимур Тумгоєв програв 8 судів в Україні, ЄСПЛ двічі знайомився з усіма матеріалами справи та відмовив йому в клопотанні щодо застосування правила 39, підтвердивши таким чином відсутність підстав вважати, що Тумгоєв переслідується на політичному, етнічному чи релігійному грунті. Звернення Верховного комісару ООН з прав людини до України має лише рекомендаційний характер (на відміну від правила 39 ЄСПЛ). Крім того, за півтора роки з моменту першого звернення офіс ВК ООН не проявляв більше жодної зацікавленості до долі Тумгоєва.

Мітингарі під ГПУ заявляють, що росії видали “учасника АТО”.

Наголошую, що підтвердження участі в АТО є підставою для ВІДМОВИ у видачі особи до РФ. Про це особисто Луценко наголошував не раз.

Приклад – кейс Г.Церцвадзе – на наступний день після того, як стало відомо про його участь в АТО, особу звільнено з-під варти, згодом відмовлено у видачі до РФ. Чи вже всі забули?
Рішення про видачу Тумгоєва винесено у жовтні 2016 – жодних свідчень/доказів участі в АТО від нього, його адвокатів, третіх осіб надано не було. “Свідки” з’явилися лише після фактичної передачі Тумгоєва іноземній державі (де вони були усі 2 роки, поки тривали судові процеси?).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. Мелхиседек

    ГПУ сотрудничает с ФСБ!!!!!!! Прокуратура Украины сотрудничает с контрразведкой России – государства агрессора!!!!!! Какие ещё нужны доказательства сотрудничества режима паROSHENко и гройсMANNа, их продажных “защитников” жидовских холуёв – т.н. “патриотов”-националистов с Кремлём?????????

    • Мелхиседек

      Выдача ГПУ члена праворадикального националистического движения ФСБ – это уже доказаный факт сотрудничества не просто режима паROSHENко и гройсMANNа, но в первую очередь их “защитников” т.н. “патриотов”-националистов с режимом Путина!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh