Авторські статті

Генеральний прокурор Юрій Луценко коментує ситуацію з екстрадицією до РФ уродженця Інгушетії, звинуваченого в тероризмі

Тимур Тумгоєв програв 8 судів в Україні, ЄСПЛ двічі знайомився з усіма матеріалами справи та відмовив йому в клопотанні щодо застосування правила 39, підтвердивши таким чином відсутність підстав вважати, що Тумгоєв переслідується на політичному, етнічному чи релігійному грунті. Звернення Верховного комісару ООН з прав людини до України має лише рекомендаційний характер (на відміну від правила 39 ЄСПЛ). Крім того, за півтора роки з моменту першого звернення офіс ВК ООН не проявляв більше жодної зацікавленості до долі Тумгоєва.

Мітингарі під ГПУ заявляють, що росії видали “учасника АТО”.

Наголошую, що підтвердження участі в АТО є підставою для ВІДМОВИ у видачі особи до РФ. Про це особисто Луценко наголошував не раз.

Приклад – кейс Г.Церцвадзе – на наступний день після того, як стало відомо про його участь в АТО, особу звільнено з-під варти, згодом відмовлено у видачі до РФ. Чи вже всі забули?
Рішення про видачу Тумгоєва винесено у жовтні 2016 – жодних свідчень/доказів участі в АТО від нього, його адвокатів, третіх осіб надано не було. “Свідки” з’явилися лише після фактичної передачі Тумгоєва іноземній державі (де вони були усі 2 роки, поки тривали судові процеси?).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. ГПУ сотрудничает с ФСБ!!!!!!! Прокуратура Украины сотрудничает с контрразведкой России – государства агрессора!!!!!! Какие ещё нужны доказательства сотрудничества режима паROSHENко и гройсMANNа, их продажных “защитников” жидовских холуёв – т.н. “патриотов”-националистов с Кремлём?????????

    1. Выдача ГПУ члена праворадикального националистического движения ФСБ – это уже доказаный факт сотрудничества не просто режима паROSHENко и гройсMANNа, но в первую очередь их “защитников” т.н. “патриотов”-националистов с режимом Путина!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.