Авторські статті

Генеральний прокурор анонсує арешт і звинувачення до того, як слідча група прибуває до Генадія Кернеса

 Як запевнив генеральний прокурор Віктор Шокін, меру Харкова Геннадію Кернесу інкримінують хуліганство, незаконне позбавлення волі і тортури людей, в слідстві чого слідчі ГПУ вже виїхали в це славне місто і найближчим часом вручать повідомлення про підозру його меру.

“Йому інкримінується катування, це стаття – тяжкий злочин передбачає від п’яти до десяти років ув’язнення. Хуліганство, оскільки він вчинив злочин разом зі своїми двома охоронцями, яким вже повідомлено про підозру і незаконне позбавлення волі” – уточнив генпрокурор.

Якщо оцінити дії Віктора Шокіна, то їх можна назвати просто – шок! Єфремов, Чечетов, Кернес – хто ще на підході? Ну, так, Єфремова на даний момент випустили, але відчуваю я, що судді Царевич, так само як всій “компанії” скоро буде не до сміху.

Бентежить лише те, що генеральний прокурор анонсує арешт і звинувачення до того, як слідча група прибуває безпосередньо на місце подій. Адже Кернес цілком може в цей час вже направлятися в Тель Авів на особистому літаку, ну або в Ростов, наприклад.

Враховуючи те, що зараз арешти видатних діячів часів Януковича йдуть один за іншим, не виключено, що чартери таки злетять в небеса, не чекаючи  звинувачень від самого Шокіна в прямому ефірі,- підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України