Війна РФ проти України

Генерал Забродський розповів, коли ЗСУ на фронті відчують результат мобілізації у Росії

Збройні сили України можуть відчути результат мобілізації росіян на фронті не раніше грудня 2022 року.

Про це заявив перший заступник голови Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки, генерал-лейтенант Михайло Забродський в інтерв’ю Укрінформу.

Застосування на території України будь-якої додаткової кількості поповнених або новосформованих з’єднань дасть командуванню РФ концентрувати сили в обраній точці. Така масованість здатна відсунути на другий план питання мотивації, рівня підготовки та оснащення російських військ.

За його словами, часовий чинник має свій неабиякий вплив, оскільки мобілізація, як будь-який процес державного рівня, потребує часу.

“Мінімальний досвід, організаційні зусилля, корумпованість на місцях мають зіграти свою роль. Вочевидь, нещодавні пропозиції щодо посилення кримінальної відповідальності за ухилення від призову у воєнний час внесені на розгляд Державної думи РФ зовсім невипадково”, – додав Забродський.
Читайте також:

На думку генерала, оскільки підозрювати резервістів РФ в “надмірному ентузіазмі” немає жодних підстав, то процедура оповіщення, збору і направлення у військові частини може потребувати щонайменше одного-двох місяців.

“За умови впровадження мінімально необхідної до підготовки мобілізованих буде потрібен ще як мінімум один місяць. В загальному оперативному плані це означає, що на практичні результати мобілізації російське командування може розраховувати не раніше грудня цього року”, – зазначив він.

Забродський підсумував, що у разі нехтування підготовкою цей термін може бути скорочений. Попри це часткова мобілізація в найближчому майбутньому навряд чи вплине на обстановку на лінії зіткнення.

Мобілізація у Росії

21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про початок часткової мобілізації у країні. У Міноборони РФ заявили, що відправлятимуть на війну в Україні насамперед громадян, які мають бойовий досвід. За словами Шойгу, вони планують призвати до 300 тисяч осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України