Війна РФ проти України

Генерал Кривонос оцінив загрозу нападу з білорусі: 98%, що буде прикордонний конфлікт

За словами генерала, розвиток вторгнення з білорусі залежатиме від реакції ЗСУ

білоруські та російські військові майже імовірно нападуть на Україну з території білорусі, утім, як розвиватиметься цей наступ – залежить від реакції українських військових. Про це сказав генерал Сергій Кривонос, колишній заступник секретаря РНБО і перший заступник командувача Сил спецоперацій в 2016-2019 роках в інтерв’ю українській журналістці Олені Трибушній, повідомляє 5 канал.

“98%, що все ж таки конфлікт прикордонний буде. А чи розростеться він у пряму агресію – залежатиме від успішності дій наших військ. Якщо ми одразу дамо одкоша і наб’ємо морду окупантам, вони відкотяться назад”, – заявив Кривонос.

У той же час він зазначив, що наразі у білорусі на кордоні з Україною достатньо техніки, аби відкрити другий фронт, тому рф не доведеться перекидати значну частину сил зі сходу України.

Також генерал нагадав, що у білорусі проводять мобілізаційні збори з червня, що дасть змогу використовувати їхній потенціал. За оцінками генерала, мобілізаційний потенціал білорусі наразі становить 340 тисяч осіб, плюс наявні збройні сили – 56 тисяч.

“Це фактично 400 тисяч війська. Сухопутний компонент, звичайно, значно менший, але вони мають чим воювати проти нас”, – наголосив Кривонос.

Однак він вважає, що ті білоруські військові, яких призвали з резерву, розуміють непотрібність цієї війни, тому, якщо почнуться бойові дії, вони швидко здаватимуться в полон Україні.

“Треба готуватися до війни, і кожен населений пункт вздовж кордону на велику глибину мусить мати свої інженерні споруди – доти, дзоти, бліндажі, мінні поля. Я про це попереджав ще з квітня. Це робиться, але хотілося б мені, щоб у більших обсягах”, – попередив Кривонос.

Нагадаємо, раніше у білорусі помітили колону російської техніки, що рухається в напрямку України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.