«Газпром» розпродає свої частки в європейських компаніях

   Cтало відомо про те, що російський монополіст «Газпром» розпродає свої частки в європейських компаніях, з чого був зроблений висновок, що у компанії справи не дуже-то і добре, стало відомо про катастрофічне падіння його доходів, за підсумками перших місяців цього року.

Так, доходи «Газпрому» тільки за два перші місяці 2015 впали на 70% і склали не більше 7,4 мільярдів доларів. Це було викликано не тільки загальносвітовим падінням цін на газ (в середньому з $ 334 за тисячу кубів до $ 269), але і скороченням експорту з 37,4 мільярда кубів, як за аналогічний період в 2014 році, до 27,5 мільярда на даний момент.

Ситуація для головної “дійної корови” РФ настільки непроста, що навіть відбудеться зустріч Володимира Путіна з главою «Газпрому» Олексієм Міллером. Чи буде знайдено вихід з кризи – навряд чи, адже як показує практика, Росія діє з досвіду СРСР. Тоді, коли треба йти на поступки, вона продовжує провокувати і погіршувати ситуацію, зокрема йдеться про підтримку терористичних ДНР і ЛНР, з безпосередньою участю ЗС РФ, а так само постачанні бойовиків ІГ.

Що викине Кремль на тлі настільки гнітючих даних з “Газпрому” складно поки прогнозувати, але вже точно ці дії не сприяють зняттю санкцій та миру в усьому світі, підсумовує Злий Одессит.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh