Авторські статті

«Газпром» розпродає свої частки в європейських компаніях

   Cтало відомо про те, що російський монополіст «Газпром» розпродає свої частки в європейських компаніях, з чого був зроблений висновок, що у компанії справи не дуже-то і добре, стало відомо про катастрофічне падіння його доходів, за підсумками перших місяців цього року.

Так, доходи «Газпрому» тільки за два перші місяці 2015 впали на 70% і склали не більше 7,4 мільярдів доларів. Це було викликано не тільки загальносвітовим падінням цін на газ (в середньому з $ 334 за тисячу кубів до $ 269), але і скороченням експорту з 37,4 мільярда кубів, як за аналогічний період в 2014 році, до 27,5 мільярда на даний момент.

Ситуація для головної “дійної корови” РФ настільки непроста, що навіть відбудеться зустріч Володимира Путіна з главою «Газпрому» Олексієм Міллером. Чи буде знайдено вихід з кризи – навряд чи, адже як показує практика, Росія діє з досвіду СРСР. Тоді, коли треба йти на поступки, вона продовжує провокувати і погіршувати ситуацію, зокрема йдеться про підтримку терористичних ДНР і ЛНР, з безпосередньою участю ЗС РФ, а так само постачанні бойовиків ІГ.

Що викине Кремль на тлі настільки гнітючих даних з “Газпрому” складно поки прогнозувати, але вже точно ці дії не сприяють зняттю санкцій та миру в усьому світі, підсумовує Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.