Авторські статті

“Газпром” непред’явить штрафів Україні за недостатній відбір газу

Президент РФ Володимир Путін підтримав пропозицію “Газпрому” про непред’явлення штрафів України за недостатній відбір газу. Про це він заявив на зустрічі з главою “Газпрому” Олексієм Міллером, інформує Joinfo.ua.

“Я згоден, маючи на увазі складне становище української економіки, потрібно піти партнерам назустріч. І ще один момент – потрібно забезпечити безперебійні поставки газу всім партнерам”, – заявив російський гарант.

“Потрібно виходити з того, щоб наші партнери відчували певну впевненість в наших намірах зберігати нормальні ділові стосунки. І, безумовно, ми ніколи цього не робили, і щоб у них була впевненість, що ми не будемо цього робити в майбутньому і використовувати наші економічні зв’язки в якості якогось важеля при вирішенні інших питань, які з економікою не пов’язані “, – сказав Путін.

Зазначимо, раніше ми повідомляли про те, що глава “Газпрому” Олексій Міллер повідомив, що “Газпром” не вимагатиме від України оплати штрафів за правилом “бери або плати” за постачання газу в другому кварталі 2015 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.