гастрит

Гастрит – причини виникнення та особливості лікування

Людський організм влаштований дивним чином. Наприклад, в порожнині шлунка містяться агресивні речовини, метою яких є розщеплення харчовів, але при цьому слизова органу не страждає.

Хоча в даний час існує безліч причин, які здатні привести до порушення захисного бар’єру слизової оболонки шлунка. В цьому випадку виникає її запалення і гастрит. Основним етапом лікування – є вчасна діагностика хвороби. Як тільки ви відчуєте симптоми, відразу звертайтесь в клініку до професіоналів. Універсальна клініка Оберіг пропонує своїм клієнтам досвідчений лікарський персонал і нову діагностичну апаратуру. Важливою особливістю медичного закладу є створення можливості попереднього запису пацієнтів он-лайн на сайті компанії.

Поширеність гастриту дуже вражає. Адже існує безліч його форм, а також чинників, що провокують його появу. Гострий гастрит виникає при перетравленні спожитої їжі. Спровокувати його поява може вплив занадто гарячою, гострої їжі, а також зловживання спиртними напоями. Гастрит також може бути хронічним. В цьому випадку причин його виникнення набагато більше.

Хронічне запалення слизової шлунка провокують зовнішні і внутрішні чинники. До зовнішніх відносяться неправильний раціон, вживання алкоголю, схильність до стресів, а до внутрішніх – вплив деяких лікарських засобів, глистяні інвазії, наявність захворювань в інших органах.

Основну роль у розвитку гастриту грає бактерія Helicobacter pylori, яка присутня в шлунку у кожної людини. На тлі провокуючих чинників вона впроваджується в слизову шлунка і виділяє ульцерогенні речовини.

Гастрит небезпечний тим, що може ускладнитися на виразкову хворобу, яка є досить небезпечним захворюванням. Тому при виявленні у себе симптомів гастриту необхідно звернутися до фахівців клініки Оберіг. Подивитися гастроентерологів клініки можна на сайті https://oberig.ua/. Визначившись з кандидатурою лікаря, необхідно записатися до нього на прийом, пройти обстеження, за результатами якого разом з доктором спланувати лікування.

Підхід до лікування має бути комплексним. Хвора людина повинна розуміти, що йому необхідно поміняти свій спосіб життя. Тепер він зобов’язаний відмовитися від деяких видів їжі і уникати стресів. Вживання лікарських препаратів, які призначить лікар, має бути регулярним. Лікування буде залежати від виду гастриту, що викликали його причин і тяжкості перебігу захворювання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh