ЄС|NATO

ХАМАС утримує 11 громадян Таїланду

Міністерство закордонних справ Таїланду повідомляє, що 11 його громадян були взяті в заручники під час бойових дій на півдні Ізраїлю та, імовірно, доставлені до Гази.

«Вони невинні і не мають нічого спільного з будь-яким конфліктом», – заявив прем’єр-міністр Таїланду Сретта Тавісін, повідомляє Bangkok Post.

За даними Бангкока, близько 5000 тайців перебувають у районах південного Ізраїлю, де зараз ведуться бойові дії. Більшість з них працюють як батраки в сільськогосподарських громадах, деякі з яких зазнали нападу під час суботньої першої атаки. Підтверджено загибель ще двох громадян Таїланду.

Thawatchai і Thongkhoon Onkeaw кажуть, що на фотографії, яка показує тайських робітників, утримуваних озброєними бойовиками ХАМАС, є їхній син Наттапорн Онкео, 26 років, повідомляє The Post.

На знімку, поширеному в додатку для обміну повідомленнями Telegram, видно щонайменше п’ятьох чоловіків, які сидять у бруді, заклавши руки за спину, у тому, що виглядає як бункер, а озброєні люди в масках націлюють на них гвинтівки.

Посольство Великої Британії також підтвердило Sky News, що британсько-ізраїльський громадянин Джейк Марлоу зник безвісти в цьому районі після того, як був на вечірці в пустелі поблизу кібуцу Рейм. Згідно з повідомленнями, Марлоу, який переїхав до Ізраїлю два роки тому, працював охороною, і про нього не було жодної чутки з 8:45 ранку в суботу. На відео з вечірки видно, як ХАМАС бере інших у заручники.

Посол Ізраїлю у Великій Британії Ципі Хотовелі заявила в мережі, що вона вважає, що британського громадянина викрали, але посольство Ізраїлю пізніше відкликало цю заяву, повідомляє Sky.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України