Авторські статтіТехно

Хакери можуть скористатися уразливістю роутерів D-Link

Експерти повідомили про кілька проблем, які можуть істотно вплинути на роботу комп’ютера. В останніх версіях пристрої виявлені вразливості, такі як бекдор.

Наприклад, враховуючи небезпечність роутера, хакери можуть з легкістю отримати доступ до комп’ютера, а також до паролів користувача. Також зловмисник може отримати доступ до роутера навіть не маючи від нього пароля. Крім цієї проблеми, була знайдена ще одна. За допомогою вразливості деяких команд, хакер легко отримає облікові дані Telnet, використовуючи які можна отримати повний доступ до маршрутизатора і системи комп’ютера. Шкода, що враховуючи численні скарги користувачів, виробники D-Link не зможуть усунути перераховані вище проблеми, так як недоліки були виявлені в старих версіях роутерів, які більше не випускаються.

Хакеры могут воспользоваться уязвимостью роутеров D-Link

Зате компанія опублікувала докладний план дій, з допомогою яких користувач зможе уникнути проблем. Тому, якщо користувач виявивши в роутері уразливості, він повинен відразу ж обмежити доступ до Інтернету, заборонити вхід в Telnet, а також постійно міняти паролі від роутера, так і від самого комп’ютера або будь-якого іншого пристрою, до якого підключений роутер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.