Ефективність і науковий підхід не сумісні з Ілоном Маском, – голова ради директорів Uber

Популяризатор польотів на Марс відповів на різкі заяви Аріанни Хаффінгтон, голови ради директорів ?ber у своєму Twitter-акаунті.

Виявилося, що керівник Thrive Global сказала, що стиль роботи і управління компанією Tesla «неефективний» і «антинауковий». Ілон Маск, у свою чергу, зазначив, що не змінить його ні за яких обставин, тому варто припустити, що «ефективність» і «наука» не сумісні з Ілоном Маском.

Справа в тому, що Ілон Маск готовий по кілька діб ночувати на своєму заводі, проводячи по 120 годин в тиждень на підприємстві, щоб його справи не пішли вниз. Хаффінгтон впевнена, що такі методи давно не працюють – це дорівнює тому, що запустити людство в космос з двигуном, що працює на вугіллі, або ж прийти на роботу в стані алкогольного сп’яніння. В якості прикладу вона навела Франкліна Рузвельта, який замість тіснлшл кабінету вирушав у 10-денне плавання на яхті, хоча його вчинок дуже довго піддавався критиці.

Маску все ж варто прислухатися – його справи вже не йдуть так гладко, як раніше. Нещодавнє інтерв’ю обвалило акції Tesla на 8,9%, що стало приводом для директора Центру корпоративного управління Джона Л. Вайнберга запропонувати змінити Ілона Маска на іншого керуючого.

Недавній скандал з екс-співробітником Мартіном Тріппом підтверджує те, що збитків компанії не уникнути. Хоча працівник який працював на Tesla, на якого компанія подала в суд за «саботаж» лінії Model 3, стверджує, що в лінійці використовуються несправні батареї, які можуть викликати аварію на дорозі.

Колишній інженер компанії Христина Балан впевнена, що Tesla звільняє співробітників із-за скарг на виробничі проблеми.

Мабуть, все ж Ілону Маску варто поміняти свою позицію з приводу ведення бізнесу. З компанії і без того почали поголовно йти в Apple, а тепер вони ризикують втратити головних «умів» через безглузду стратегію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Вячеслав М

    Подход Маска – это подход здравого смысла .Если бы подход Маска был “научным и эффективным” , мы бы сейчас не ездили на электромобилях , а продолжали жечь бензин и дышать выхлопными газами.
    Маск ломает стереотипы и наступает кому-то на экономический “хвост” , вот они и тявкают .

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh