Авторські статтіТехно

Ефективність і науковий підхід не сумісні з Ілоном Маском, – голова ради директорів Uber

Популяризатор польотів на Марс відповів на різкі заяви Аріанни Хаффінгтон, голови ради директорів ?ber у своєму Twitter-акаунті.

Виявилося, що керівник Thrive Global сказала, що стиль роботи і управління компанією Tesla «неефективний» і «антинауковий». Ілон Маск, у свою чергу, зазначив, що не змінить його ні за яких обставин, тому варто припустити, що «ефективність» і «наука» не сумісні з Ілоном Маском.

Справа в тому, що Ілон Маск готовий по кілька діб ночувати на своєму заводі, проводячи по 120 годин в тиждень на підприємстві, щоб його справи не пішли вниз. Хаффінгтон впевнена, що такі методи давно не працюють – це дорівнює тому, що запустити людство в космос з двигуном, що працює на вугіллі, або ж прийти на роботу в стані алкогольного сп’яніння. В якості прикладу вона навела Франкліна Рузвельта, який замість тіснлшл кабінету вирушав у 10-денне плавання на яхті, хоча його вчинок дуже довго піддавався критиці.

Маску все ж варто прислухатися – його справи вже не йдуть так гладко, як раніше. Нещодавнє інтерв’ю обвалило акції Tesla на 8,9%, що стало приводом для директора Центру корпоративного управління Джона Л. Вайнберга запропонувати змінити Ілона Маска на іншого керуючого.

Недавній скандал з екс-співробітником Мартіном Тріппом підтверджує те, що збитків компанії не уникнути. Хоча працівник який працював на Tesla, на якого компанія подала в суд за «саботаж» лінії Model 3, стверджує, що в лінійці використовуються несправні батареї, які можуть викликати аварію на дорозі.

Колишній інженер компанії Христина Балан впевнена, що Tesla звільняє співробітників із-за скарг на виробничі проблеми.

Мабуть, все ж Ілону Маску варто поміняти свою позицію з приводу ведення бізнесу. З компанії і без того почали поголовно йти в Apple, а тепер вони ризикують втратити головних «умів» через безглузду стратегію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України