Діаспора

Громадянство Італії дітей, народжених в змішаному шлюбі із українцями

Яке громадянство матиме дитина, народжена у сім’ї, де мама – українка, а тато – італієц? Що буде, якщо батько не визнає немовля, чи зробить це не одразу після народження?

Діти, народжені від змішаних пар, у яких один з батьків є громадянином Італії, а інший – іноземцем, набувають італійське громадянство автоматично, у випадку якщо той із батьків, що має італійське громадянство офіційно визнає немовля.

Якщо дитина стане громадянином Італії, її не слід вносити в дозвіл на проживання того з батьків, який має громадянство іншої країни, навіть якщо дитина набуде іноземне громадянство другого з батьків на додаток до італійського.

Якщо ж батько–італієць не визнав новонародженого, автоматичне набуття громадянства Італії дитиною неможливо. У цьому випадку, дитину слід внести в дозвіл на проживання матері і отримує іноземне громадянство. Також, у цьому випадку дитину слід зареєструвати в консульському представництві країни походження.

Діти, визнані італійським батьком до повноліття

Якщо дитина, народжена від змішаної пари, була визнана італійським батьком не в момент народження, проте до настання повноліття, вона автоматично отримає італійське громадянство після офіційної процедури визнання. У цьому випадку, набуття громадянства Італії, обумовлено визнанням родинних відносин, завірених компетентним виконавчим органом.

Діти, визнані італійським батьком після повноліття

Якщо визнання прийшло після того, як дитина досягла повноліття, вона зберігає своє іноземне громадянство. Однак, протягом одного року з моменту визнання, іноземець може подати заяву про набуття італійського громадянства (fare la dichiarazione di volontà).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.