Діаспора

Громадянство для дітей іммігрантів. Сенат приступає до заключного розгляду

Чи приймуть закон про громадянство дітей іммігрантів – загадка із  багатьма невідомими. Серед нових чинників, які впливають на ситуацію – заходи по запобіганню тероризму, які стали важелем впливу у теперішній ситуації.

Чи стануть італійцями ті, хто народився і виріс в Італії? Після затвердження нижньою палатою парламенту, законопроект чекає на  рішення Сенату.  Лише після цього кілька мільйонів дітей і підлітків отримають відповідь на своє запитання.

Якщо коротко передати зміст тексту, затвердженого в першому слуханні, отримати італійське громадянство зможуть ті, чиї батьки мають довготривалий дозвіл на проживання, ті, хто народився або приїхав в Італію протягом 12 років та закінчив один із циклів італійської школи.

 

Після передачі законопроекту у Сенат,  його розглядав Комітет з конституційних питань,  проте недовго. Законотворці взялися за опрацювання інших нагальніших проблем. 20 листопада Сенат підписав Закон стабільності і тепер сенатори можуть повернутися до звичайної роботи.

Загадка із багатьма невідомими.

Невідомо,чи політична згода, досягнена більшістю в Палаті Депутатів буде довготривалою. Вже під час першого затвердження Рух 5 зірок та Північна ліга гостро виступали проти цього законопроекту.

В останні дні, після подій у Парижі, до іммігрантів привернута увага мас-медіа усього світу, а партії, які традиційно використовують цю тему у своїх політичних цілях, отримали нові козирі у свої карти.

Тому не виключено, що страх перед тероризмом позбавить дітей можливості набути італійського громадянства від народження.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh