Громадянство для дітей іммігрантів. Сенат приступає до заключного розгляду

Чи приймуть закон про громадянство дітей іммігрантів – загадка із  багатьма невідомими. Серед нових чинників, які впливають на ситуацію – заходи по запобіганню тероризму, які стали важелем впливу у теперішній ситуації.

Чи стануть італійцями ті, хто народився і виріс в Італії? Після затвердження нижньою палатою парламенту, законопроект чекає на  рішення Сенату.  Лише після цього кілька мільйонів дітей і підлітків отримають відповідь на своє запитання.

Якщо коротко передати зміст тексту, затвердженого в першому слуханні, отримати італійське громадянство зможуть ті, чиї батьки мають довготривалий дозвіл на проживання, ті, хто народився або приїхав в Італію протягом 12 років та закінчив один із циклів італійської школи.

 

Після передачі законопроекту у Сенат,  його розглядав Комітет з конституційних питань,  проте недовго. Законотворці взялися за опрацювання інших нагальніших проблем. 20 листопада Сенат підписав Закон стабільності і тепер сенатори можуть повернутися до звичайної роботи.

Загадка із багатьма невідомими.

Невідомо,чи політична згода, досягнена більшістю в Палаті Депутатів буде довготривалою. Вже під час першого затвердження Рух 5 зірок та Північна ліга гостро виступали проти цього законопроекту.

В останні дні, після подій у Парижі, до іммігрантів привернута увага мас-медіа усього світу, а партії, які традиційно використовують цю тему у своїх політичних цілях, отримали нові козирі у свої карти.

Тому не виключено, що страх перед тероризмом позбавить дітей можливості набути італійського громадянства від народження.

Джерело

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

У Чехії вимагають підвищити зарплату працюючим українцям

Міністр праці та соціальних справ Чехії Яна Малачова і чеські профспілки мають намір добиватися підвищення ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh