Новини

«ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ! ОТПЛИВАЙТЕ ВІД НАС ПОДАЛІ, ВІДШТОВХУЙТЕСЯ ВСІМ, ЧИМ МОЖНА – КРИК ДУШІ РОСІЙСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТКИ

Російська журналістка, фотограф, волонтер і громадський діяч Вікторія Івлєва здобула у більшості своїх співгромадян репутацію “нацпредателя” і “п’ятої колони” за підтримку українського народу.

Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” Вікторія наочно продемонструвала, як насправді ставляться до “братів-слов’ян” її співвітчизники, розвіявши досить поширений міф про те, що у хворобливому розриві відносин двох країн винен виключно Путін і російська правляча верхівка.

Вікторія Івлєва опублікувала фотографії біжучого рядка в телеефірі, де свою точку зору з питань геополітики висловлюють її співвітчизники. Не депутати від “Єдиної Росії”, не співробітники каналів Кисельова і Соловйова і навіть не агенти Держдепу, які сплять і бачать, як би посварити сусідські держави східної Європи собі на користь.

Свої фотографії журналістка супроводила емоційним коментарем: “Перед вами, люди, на цих тридцяти фотографіях БІЖУЧІЙ РЯДОК передачі ГОДИНУ ПОКАЖЕ телеканалу РОСІЯ від 31 серпня 2017 року. Ведуть програму Артем Шейнін, колишній шеф-редактор програми Володимира Познера “Времена” і програми “Познер”, і Катерина Стриженова.

Громадяни України! Отпливайте від нас подалі, відштовхуйтеся всім, чим можна, гребіть руками, лапками, долоньками, стаканчиками, паличками від морозиво – і отпливайте. І ніколи – чуєте, ніколи і ні за що! – не приплывайте назад”.

Вікторія пояснила, що остаточно зрозуміла, що живе в буйному відділенні психіатричної лікарні, що громадяни Росії влаштували самі собі – мовчанням, боягузтвом, втратою совісті і сорому, “непрошибаемым имперством”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України