«ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ! ОТПЛИВАЙТЕ ВІД НАС ПОДАЛІ, ВІДШТОВХУЙТЕСЯ ВСІМ, ЧИМ МОЖНА – КРИК ДУШІ РОСІЙСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТКИ

Російська журналістка, фотограф, волонтер і громадський діяч Вікторія Івлєва здобула у більшості своїх співгромадян репутацію “нацпредателя” і “п’ятої колони” за підтримку українського народу.

Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” Вікторія наочно продемонструвала, як насправді ставляться до “братів-слов’ян” її співвітчизники, розвіявши досить поширений міф про те, що у хворобливому розриві відносин двох країн винен виключно Путін і російська правляча верхівка.

Вікторія Івлєва опублікувала фотографії біжучого рядка в телеефірі, де свою точку зору з питань геополітики висловлюють її співвітчизники. Не депутати від “Єдиної Росії”, не співробітники каналів Кисельова і Соловйова і навіть не агенти Держдепу, які сплять і бачать, як би посварити сусідські держави східної Європи собі на користь.

Свої фотографії журналістка супроводила емоційним коментарем: “Перед вами, люди, на цих тридцяти фотографіях БІЖУЧІЙ РЯДОК передачі ГОДИНУ ПОКАЖЕ телеканалу РОСІЯ від 31 серпня 2017 року. Ведуть програму Артем Шейнін, колишній шеф-редактор програми Володимира Познера “Времена” і програми “Познер”, і Катерина Стриженова.

Громадяни України! Отпливайте від нас подалі, відштовхуйтеся всім, чим можна, гребіть руками, лапками, долоньками, стаканчиками, паличками від морозиво – і отпливайте. І ніколи – чуєте, ніколи і ні за що! – не приплывайте назад”.

Вікторія пояснила, що остаточно зрозуміла, що живе в буйному відділенні психіатричної лікарні, що громадяни Росії влаштували самі собі – мовчанням, боягузтвом, втратою совісті і сорому, “непрошибаемым имперством”.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh