На Київщині громаді УГКЦ не дають збудувати свого храму

Сьогодні українські греко-католики м. Вишневого молилися просто неба. Ці слова могли б бути гарною назвою для невеличкого допису: літо, парк, шашлики, Церква ближче до народу… але насправді реальність не така райдужна. Ми зібралися на молитву в міському парку, бо іншого варіанту не було.

За дев’ять років існування нашої громади в місті не знайшлося навіть маленького клаптика землі, де б ми могли звести власний храм, де б ми могли молитися та славити Бога. А після того, як актову залу зачинили на ремонт і нам не сказали коли вона буде відчинена, ми змушені були розпочати молитву в парку: «І нам відкрилися двері цілого світу під куполом неба Вишневого…»

Так описує ситуацію, яка склалася з громадою УГКЦ Святої Анни у м. Вишневому на Київщині о. Володимир Мальчин на своїй сторінці у Фейсбуку.

«”Не можемо жити без неділі!” – заявляли християни перших століть і радше йшли на мученицьку смерть, ніж погоджувалися під тиском поган працювати в неділю. Ми теж не можемо жити без Літургії, тому готові служити навіть у непристосованих умовах, щоб належно відсвяткувати день Господній», ? зазначає о. Володимир.

Він висловив надію, що найближча сесія міської ради розгляне позитивно їхнє звернення про виділення всього п’ять соток землі для будівництва храму ? так як це було зроблено для інших конфесій міста (в набагато більших обсягах) і так як це гарантує Конституція України.

«Просимо громадських активістів м. Вишневе та Києво-Святошинського р-ну підтримати наше прагнення. Звертаємося до органів влади різних рівнів (Олександра Горгана, Мирослава Смірнова, Олександра Тигова) проконтролювати хід цієї справи. Закликаємо всіх наших вірян до усильної молитви в нашому наміренні, адже храм Божий ? це не зона відпочинку чи комфортного проживання, а місце, де небо прихиляється до землі, де зцілюються людські душі, де людина відновлює втрачений образ Божий і стає справжньою Людиною», ? читаємо у повідомленні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh