Греко-католики Київщини надали допомогу сім’ям, які перебувають у кризових ситуаціях

28 серпня 2020 року парафія Святої Анни УГКЦ міста Вишневого за підтримки Благодійного фонду «Карітас-Київ» надала допомогу у вигляді засобів гігієни понад сорока сім’ям міста.

Як повідомив отець Володимир Мальчин, адміністратор місцевої парафії УГКЦ, допомогу надали особам, які перебувають у кризових ситуаціях. Зокрема, її адресатами стали люди з інвалідністю, багатодітні та малозабезпечені сім’ї, одинокі матері, люди похилого віку, родини, членами яких є особи з інвалідністю, та опікунські сім’ї.

Звертаючись до присутніх, душпастир зазначив, що наша держава перебуває одночасно на трьох фронтах боротьби. Перший фронт – на Сході України, де наші воїни борються за незалежність України. Торік на нас насунув другий фронт – епідеміологічний, коли багато людей у всьому світі стали під загрозою коронавірусу. «З епідеміологічним фронтом погіршилася економічна ситуація в Україні. І тут, що ми можемо зробити – це підтримувати одне одного та бути солідарними. Нехай цей пакунок буде виявом любові до вас та до ваших рідних. Ми й надалі маємо пам’ятати про ці три фронти і тримати одне одного в молитві», – додав адміністратор парафії.

Відтак отець привітав усіх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці: «Це день, коли Діва Марія із тілом і душею була взята до неба. Для нас – це надія, що коли Господь покличе нас до себе, ми маємо теж надію на продовження нашого існування. Що смерть – це не відхід у небуття, якусь невідому темряву. Це є надія на те, що наше життя буде і далі продовжуватися з Богом», – побажав душпастир.

За надану благодійну допомогу місцевий священник подякував працівникам БФ «Карітас-Київ», Крітасу України, Карітасу Інтернаціоналіс та синкелу соціального служіння протоієрею Роману Сиротичу за постійну співпрацю та матеріальну допомогу у творенні добрих справ. «Ці пакунки є виявом любові до тих, які перебувають у кризових ситуаціях. Ми й надалі маємо пам’ятати про ці три фронти та тримати одне одного в молитві», – наголосив отець Володимир.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh