Політика

“Грамотний, прискіпливий і агресивний”, – підлеглі описали характер головкому Сирського

Призначення на посаду головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського неоднозначно було сприйнято і українським суспільством, і військовими.

Не секрет, що окупанти охрестили його “м’ясником”, а військові співробітники ЗСУ відзначають його математичну скрупульозність під час планування операцій.

Також Сирський відомий своєю холоднокровністю, стратегічним розумом і агресивним стилем проведення операцій. Кожне бойове завдання планується детально з урахуванням великої кількості даних командирів різних рівнів, пише британське видання The Times, журналісти якого поспілкувалися з представниками колишніх і нинішніх колег Сирського.

Колеги зазначають, що його досвід в оборонних операціях і успішний контрнаступ у Харківській області 2022 року вселяють довіру.

Джерела, близькі до генерала Сирського, стверджують, що він буде більш рішучим і наполегливим лідером, ніж його попередник. Очікується, що він ухвалить активнішу стратегію в протистоянні з російськими військами.

Виступаючи вперше після свого призначення, 58-річний Сирський заявив, що життя і здоров’я солдатів “завжди були і залишаються головною цінністю української армії”.

Частина високопоставлених армійських командирів відкрито вітала призначення Сирського.

“Він дуже грамотний, дуже прискіпливий… Коли планувався Харківський наступ, було багато бригад, сил поліції, ССО та оперативних сил. Під час планування він слухав усіх… від командира бригади до командира батальйону. Він хотів зрозуміти кожну деталь”, – сказав The Times генерал Олександр Фацевич.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України