Право

Графік проведення співбесід з прокурорами та слідчими Генеральної прокуратури України

Кадровою комісією Офісу Генерального прокурора 02.11.2021 затверджено графік проведення співбесід з метою виявлення відповідності прокурорів та слідчих Генеральної прокуратури України вимогам професійної компетентності, професійної етики і доброчесності відповідно до Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора 03 жовтня 2019 року № 221.

Співбесіди проходитимуть з 08.11.2021 по 10.11.2021 у приміщенні Тренінгового центру прокурорів України вул. Юрія Іллєнка, 81б.

Написання практичних завдань розпочнеться о 08:00 год. у визначені графіком дати. Дозволяється користуватися паперовими текстами КПК, КК та Конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

Після цього, о 09:30 год., прокурори запрошуються до проходження співбесід.

Прокурори повинні мати при собі паспорт або службове посвідчення прокурора.

ГРАФІК на 08.11.2021-10.11.2021

Фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування можуть надавати відомості, які можуть свідчити про невідповідність прокурора критеріям компетентності, професійної етики та доброчесності (у тому числі анонімно) на електронну адресу – attestation@gp.gov.ua

Прокурори, які згідно графіку проходитимуть співбесіду, можуть звертатися до кадрової комісії Офісу Генерального прокурора з атестації прокурорів та слідчих Генеральної прокуратури України на електронну адресу 8kadrcom@gp.gov.ua. 

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України