Діаспора

Графік прийому громадян українських консульств в Італії у серпні 2017 року

 Генеральне консульство України в Неаполі повідомило графік прийому громадя у серпні 2017 року. Інші консульства подібної інформації не поширило, та, ймовірно, що їх графік буде однаковим.

Консульський прийом проводитись не буде 15 серпня (вівторок, в Італії є вихідним днем; банківські установи не працюють), 24 та 25 серпня (четвер і п’ятниця відповідно, які в Україні є вихідним та святковим днями).

14 серпня (понеділок) прийом здійснюватиметься до та після обіду; банки працюватимуть лише в першій половині дня, сплатити за вчинені консульські дії можна буде по обіді лише за допомогою платіжних карток у приміщенні ГКУ, відповідно до затверджених тарифів.

19 серпня (субота), яка є робочим днем в Україні, прийом здійснюватиметься з 9.15 до 13.00 (з огляду на непрацюючі в Італії в цей день банки, за вчинені консульські дії розрахуватися можна буде за допомогою платіжних карток у приміщенні ГКУ.

В інші дні серпня прийом здійснюватиметься за звичайним графіком.

Принагідно інформуємо про можливість скористатися цілодобовою «гарячою» лінією ГКУ +39 366 102 25 85 (у разі загрози життю чи загибелі громадян України), написати на адресу електронної пошти ГКУ – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також знайти актуальну консульську інформацію на веб-сторінці Генконсульстві http://naples.mfa.gov.ua/ua в розділі «Консульські питання» і далі «Поширені питання/FAQ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України