Авторські статтіФотогалерея

“Гра престолів”: фото 10 провалів на кастингу

“Гра престолів” нічим не відрізняється від інших серіалів або ток-шоу – тут, як і в будь-якому іншому проекті купа дійових осіб, тому від помилок не застрахований ніхто. Іноді помилки виникають просто внаслідок того, що дійових осіб дуже багато. І годиною помилка стає видно тільки тоді, коли проект запущений і починає жити своїм життям, а персонажі ростуть і розвиваються. Отже, представляємо вашій увазі 10 акторів, з якими прогадали на кастингу.

1. Кіт Харінгтон – Джон Сноу

www.cheatsheet.com

Кіт зовсім не жахливий актор, і його акторські навички виразно покращилися протягом семи сезонів, але якщо б у творців була можливість прибрати когось одного, це мав би бути саме він. У перших сезонах Джон був взагалі якимось “дерев’яним” і не був схожий на того Сноу, який був описів у книзі. Можна “звалити” це на творців шоу, але кажуть, що хороший актор може переграти режисера і блискуче зіграти навіть саму нудну роль. Харінгтон ж грає абсолютно плоско і пасивно, що зовсім не схоже на Сноу. Єдине виправдання полягає в тому, що режисери не віддавали собі звіт, наскільки це важливий персонаж.

2. Емілія Кларк – Дейенеріс Таргаріен

www.cheatsheet.com

Емілія провела грандіозну роботу зі своїм персонажем, коли вона зростала від вразливого персонажа до особистості, готової повернути Залізний Трон. Але саме зараз, коли Дейенеріс здобула повну силу, здається, що вона стала пародією на саму себе. Тепер глядача не відпускає відчуття, що вона переграє.

3. Сібель Кекіллі – Шая

Насправді, героїні в книзі і в серіалі мають між собою мало спільного. Тоді як Сібель сама по собі може бути дуже талановитою актриса, ймовірно вона не підходить для ролі Шаї. Вона просто не може передати характер своєї героїні в належній мірі – подивіться хоча б на її взаємини з Варіс.

4. Дін-Чарльз Чепмен – Томмен Баратеонов

Чепмен зовсім не жахливий актор, але оскільки він відіграє центральну роль у сюжетній лінії короля, його гра блякне на тлі чудових персонажів, які його оточують. Саме тому на тлі інших він здається всього лише пересічним лицедієм.

5. Ісаак Хемпстид-Райт – Брандон Старк

Мабуть, роль Старка – одна з найбільш складних, і Ісаак справлявся з нею просто чудово. У той час, як статеве дозрівання стало проблемою для кількох персонажів в серіалі, воно посилюється у Райта із-за того, що він є центральним персонажем. Коли персонажеві Райта було 7 років (у перші кілька сезонів), його гра була чудова, але, здається, що він не справляється з таким, що подорослішало персонажем.

6. Міхіль Хейсман – Даарио Нахарис

Міхіль підключився до ролі в третьому сезоні і здається, що хороший актор грає свою роль. Характер Даарио володіє якоюсь диявольською харизмою, в тій годину як Хейсман дуже стриманий і деколі просто не витягує цю роль. Багато читачів считают, що первинний актор, який грає Даарио був набагато ближче до того персонажа, який описів у книзі. Нагадаємо, що він покинув серіал з-за проблем зі знімальною групою.

7. Джемма Уїла – Яру Грейджой

Проблема з Ярої в серіалі – це не вина Джеммі. Цей персонаж повинен показати лють, достатню для того, щоб стати королевою, але Уїлан просто не витягує самого персонажа, вона занадто м’яка.

8. Кейша Касл-Хьюз, Джессіка Хенвик, Розабелла Лауренти Селлерс – Піщані Змійки

www.cheatsheet.com

Їх ролі безглузді, смішні діалоги, бойові сцени непереконливі. Можливо, інші актори змогли б додати почуття небезпеки цим персонажам. На жаль, нинішній акторський склад непереконливий і випадає із загальної канви серіалу.

9. Ліно Фасіоль – Робін Аррен

Ліно не вдалося донести до глядача ні однієї риси свого персонажа, крім того, що він низькорослий і дратівливий.

10. Хьюго Кальверхаус

Гаразд, визнаємо, це абсолютно несуттєва роль, і персонаж зустрічає свою смерть в руках Арьї відразу після своєї появи, але після цього дія настільки ускладнюється, що було б некоректно його не згадати. У діалогах Калверхоус не реагує на ті, що говорити Ар’єв я. Замість цього він видає класичний погляд недосвідченого актора.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України