Авторські статтіТехно

Гостям готелів Marriot буде допомагати голосовий помічник Amazon Alexa

Розробниками створений унікальний голосовий помічник Alexa for Hospitality. Його тестування пройде на постояльців мережі готелів Marriot, відповідні домовленості були підписані між керівництвом американської компанії Amazon і готелями.

Гості мережі готелів Marriot зможуть першими скористатися новим голосовим помічником від компанії Amazon, який називається Alexa. Таке нововведення допоможе вам швидше зв’язатися з будь-яким співробітником готелю і отримати відповіді на питання, що виникли або допомогу. Керувати таким приладом можна прямо в кімнаті – регулювати температуру повітря, рівень освітлення та інші життєві показники.

Відомо, що для тестування керівництву мережі готелів було запропоновано два продукти – Amazon Alexa і помічника Siri від Apple, але вибір був відданий на користь першого робота, який показав велику працездатність. Але не виключено, що деякі номери все ж обладнують помічником Siri.

Розробники Amazon повідомили, що витворили спеціального особистого асистента для використання у готелях. Передбачається, що після вдалого тестування даний помічник отримає широке поширення по всьому світу. щоправда невідомо, чи вплине наявність такого помічника в номері на його вартість.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.