Життя

Гороскоп Василини Володіної на серпень 2017 року

Відомий астролог і телеведуча Василина Володіна відома і точним складанням гороскопів для кожного Знака Зодіаку. За допомогою запропонованих рекомендацій кожен зможе вибрати правильну стратегію і з успіхом провести завершальний літній місяць.

Відомий астролог і телеведуча Василина Володіна відома і точним складанням гороскопів для кожного Знака Зодіаку. За допомогою запропонованих рекомендацій кожен зможе вибрати правильну стратегію і з успіхом провести завершальний літній місяць.

Кожен Знак Зодіаку схильний до негативного впливу планет-антагоністів. Для того, щоб знизити ризик непорозумінь і проблем, використовуйте перевірені ритуали для залучення удачі і починайте кожен день з позитивних думок.

Овен

Овнів чекає насичений місяць. Ваша планета-покровитель сонце буде в сільній позиції, що сприятливо позначиться на активно діяльності. Однак антагоніст Меркурій може дещо сплутати намічені плани.

Початок місяця, на думку астролога, буде вдалим для активної діяльності в діловій сфері. Місяць противник вашого Знаку буде в слабкій позиції. Найбільш вдалі дні для досягнення поставлених цілей очікуються з 4 по 6, 20-21, 31 серпня.

Несприятливі дні, коли Овнам варто проявити терпіння і стежити за емоціями, настануть при сільній позіції Місяця: 9-10, 14-15, 18-19 серпня. У ці періоди представникам вашого сузір’я важливо провести як можна більш спокійно, щоб емоції не взяли верх над розумом. Кінець місяця призначений для розміреного праці та налагодження особистих стосунків.

Телець

Сильна позиція Меркурія, покровителя вашого Знаку, буде вдалою для нових звершень в діловій сфері та особистому житті. Дні, наповнені позитивною енергетикою, варто використовувати для активних дій, спрямованих на поліпшення матеріального становища: 9-10, 14-15, 18-19 серпня.

Слабка позиція Місяця з 4 по 6, 20-21, 31 серпня буде вийшло для любовних стосунків з-за великої ймовірностей непорозумінь і зварювання. Цей період астролог рекомендує провести за медитаціями, спрямованими на досягнення внутрішньої гармонії.

Кінець місяця призначений для завершення поточних і відстрочених раніше справ без поспіху. У цею годину Тельцям не рекомендовано вплутуватися в авантюри, щоб не допустити суттєвих промахів і помилок.

Близнюки

Позитивний вплив Меркурія в серпні додасть Близнюкам удачі і активності. Цей місяць варто почати з активних дій, щоб протягом всього періоду залишатися на висоті. Найбільш вдалі дні очікуються при аспектах дружніх планет: 10, 18, 21, 23, 24, 28 і 31 серпня.

Середина місяця буде вдалою для налагодження особистих і сімейних відносин. У цьому допоможе Близнюкам відсутність негативної сонячної енергетики в період з 22 серпня. Самотнім людям астролог рекомендує скористатися амулетами, привертають удачу.

Обережність слід проявити з 1 по 21 серпня, коли сильна позиція Сонця буде негативно впливати на самопочуття. Бажання відкласти важливі справи та зустрічі можуть негативно вплинути на майбутні досягнення.

Рак

Ракам згідно гороскопу важливо дотримуватися обраної стратегії поведінки і не квапити події. Негативний вплив противника вашого Знаку Меркурія може викликати непорозуміння в колективі.

Позитивний вплив покровителя Місяця 9-10, 14-15, 18-19 серпня допоможе Ракам впоратися з емоційною нестабільністю і зловити удачу за хвіст.

Остерігатися обману і зради стоїть в період з 4 по 6, 20-21, 31 серпня. Слабка позиція планети-покровителя буде викликати негативні емоції, які потребують контролю. Кінець місяця, з 26 по 31 число Ракам необхідно приділити годину для підтримки імунітету.

Лев

Левам перша половина місяця, з 1 по 21 серпня, принесе безліч приємних емоцій. Покровитель Сонце буде в сільній позиції, а значити у Львів з’явиться стимул до активних дій і завоювання особистого авторитету.

Негативно вплив Місяця буде особливо відчуватися 9-10, 14-15, 18-19 числа. Ці періоди астролог радить провести в спокійній обстановці за розміреним працею, не віднімати багато сил.

Найбільш вдалі дні для розвитку і розкриття прихованих талантів з 4 по 6, 20-21, 31 серпня. У цею годину Левам важливо зібрати всі сили для чергового рівка, який приве до перемоги як у діловій, так і в особистому житті.

Діва

Перша половина місяця для Дів загрожує втратами і конфліктами. Цей період астролог рекомендує провести далеко від агресивно налаштованих людей. Найнебезпечніші дні очікуються 1, 4, 5-6, 10, 20-21, 24, 26, 27-28 серпня. Це час сприятливий для використання медитацій, спрямованих на відновлення позитивного настрою.

9-10, 14-15, 18-19 серпня позитивний вплив Місяця допоможе Дівам домогтися успіху і проявити неординарні таланти для вирішення серйозних завдань і раніше відкладених питань.

Кінець місяця пройде більш спокійно, однак Дівам необхідно залишатися в гармонії з навколишнім світом. Цей час буде вдало для активних прогулянок, подорожей і вправ, що підвищують тонус організму.

Ваги

З 1 по 21 серпня Терезам варто побоюватися агресивної сонячної енергетики. Це годину не вдало для ділових урік у зв’язку з нестабільним емоційним фоном. Знайте точки дотику буде досить складно в період з 11, 14, 16, 21, 25, 29 серпня.

Позитивний вплив вашого прихильника Меркурія в серпні буде добре впливати на активність. Астролог радить представникам вашого Знаку не опускати рук при виникненні перешкод.

Найбільш вдалі дні за гороскопом будуть 10, 18, 21, 23, 28 числа. Цей час найбільш сприятливий для вирішення фінансових питань і проблем. Друга половина серпня може піднести неприємні сюрпризи, що стосуються зміни ваших планів. Постарайтеся не квапити події і ретельно зважувати кожен крок.

Скорпіон

Скорпіонам в цьому місяці допоможуть амулет, що притягують удачу. Ваш супротивник Меркурій буде сільній позиції, що може ускладнити активні дії в діловій сфері. Негативні моменти перепадів настрою очікуються в періоди сильної позиції Місяця 9-10, 14-15, 18-19 серпня.

Підтримувати енергетичний баланс на високому рівні Скорпіонам важливо 10, 11, 14, 15, 18, 19, 21, 24, 28 серпня. Ці дні будуть досить небезпечними для вирішення важливих питань.

Найбільш продуктивний час, в яке Скорпіони зможуть домогтися фінансової незалежності та успіхів в особистих справах, очікується 1, 4, 5, 6, 20, 26, 27, 31. Використання ефективних шепотков допоможе вам отримати увагу примхливої Фортуни.

Стрілець

Позитивний вплив вашого покровителя Сонця до 21 серпня буде сприятливо позначатися на настрої та бажання здобувати нові висоти. Для продуктивної роботи використовуйте перешіптування, що притягують удачу та достаток.

Найбільш вдалими днями для романтичних відносин, поїздок і активного відпочинку будуть 4-6, 20-21, 31 серпня. Слабка позиція Місяця не буде чинити негативного впливу на емоції.

Найбільш небезпечними днями на думку астрологів будуть 14, 15, 18, 19, 21, 24, 27, 28 серпня. Це годину Стрільцям важливо планувати для легкої роботи і вжити заходів для поліпшення настрою. Негативний вплив Меркурія може позначитися на роботі, тому по можливості варто відмовитися від відповідальніх доручень і завдань.

Козеріг

Заступництво Меркурія весь серпень буде позитивно впливати на представників Козерогів. Цей місяць буде часто підносити приємні сюрпризи і події. Найбільш вдалі дні для прагнення до успіху будуть 1, 4, 5, 6, 10, 20, 21, 26, 27, 28 і 31 серпня.

Слабка позиція Місяця допоможе Козерогам подолати поганий настрій і почати курс вправ спрямованих на підтримку здоров’я і тонусу організму з 4 по 6, 20-21, 31 серпня.

Обережність слід проявити у періоди, коли Місяць буде займати сильну позицію. Небезпечний час для особистих і ділових відносин настане 8-9, 14-15, 18-19 серпня. У цею годину астролог радить обмежити контакти з агресивно налаштованими людьми.

Водолій

На початку місяця Водоліям важливо зберегти бойовий настрій і позитивні емоції. До 21 серпня ваш антагоніст Сонце буде в сільній позиції, що може сплутати ваші плани.

Зайнятися відновленням енергетичного балансу буде важливо 11, 14, 16, 25, 27, 29 серпня. Це час особливо небезпечно і загрожує отриманням травм і неприємних звісток.

Позитивний вплив Меркурія допоможе Водоліям подолати фінансові труднощі. В серпні не варто відмовлятися від пропозиції пройти курси підвищення кваліфікації й отримати нові знання.

Риби

Негативний вплив Меркурія для Риб буде небезпечно у фінансовому плані. Цей місяць астролог рекомендує провести економно і складати список покупок. Рибам важливо буде відмовитися від авантюрних капіталовкладень, щоб не відчувати труднощів по поверненню коштів.

Найбільш небезпечний час, в яке Рибам необхідно зберігати спокій і пильність: 1, 4, 5, 6, 20, 21, 26, 27, 28, 31 серпня. Ці періоди будуть чреваті негативними емоціями і поганим самопочуттям.

Вдалими днями для налагодження сімейних стосунків, пошуку романтичних відносин і зближення з партнером будуть 9-10, 14-15, 18-19 серпня. Любовні перешіптування допоможуть Рибам знайті любов і взаєморозуміння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України