Війна РФ проти України

“Гарячий” сезон у Криму: окупанти терміново готують поромну переправу, на мосту – затори. Відео

Гарячий сезон у Криму відкрив пожежу у Севастополі. Окупанти вже зрозуміли, що настав час тікати, та й ті, що понаїхали з колаборантами, підвищують панічні настрої. Загарбники терміново налагоджують поромну переправу між тимчасово окупованим Кримом і територією рф.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що рішення рф щодо поромної переправи – це серйозний сигнал для майже 1 мільйона громадян рф, які незаконно оселилися в окупованому Криму.

“Російські окупанти усвідомлюють, що міст через Керченську протоку став вразливою перед високоточною і далекобійною зброєю, яка вже є у ЗСУ, і тому терміново упорядковують поромну переправу між окупованим Кримом і територією РФ. Інша справа, чи вистачить їм передбачених для курсування для того, щоб встигнути евакуювати деморалізовані війська, які будуть замкнені на півострові”, – наголосив він.

“Отже, громадяни Росії, які уявили, що вони могли оселитися на вкраденій чужій території: не сподівайтеся на пороми – їх всього буде шість штук, які не зможуть евакуювати навіть усіх військових російської окупаційної армії. Тому чим раніше ви добровільно покинете Крим, тим більше неприємностей ви уникнете, коли почнеться звільнення Криму Збройними силами України. Тому нема чого зазіхати на чужі землі”, – звернувся голова Меджлісу до окупантів.

А в цей час уже знімаються репортажі з Кримського мосту: недорогі росіяни добу проводять у черзі, щоб втекти на свою історичну батьківщину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України