Авторські статті

Гордон: На зміну роздратованості прийшла безвихідь. У повітрі витає відчуття небезпеки

Гордон: На смену раздраженности пришла безысходность. В воздухе витает ощущение опасности

Українське суспільство втомилося від популізму і політичної заметілі”, альо навіть колишні президенти не можуть відповісти на питання, що буде далі, заявивши журналіст Дмитро Гордон.

В українському суспільстві нависла відчуття небезпеки і невизначеності, ніхто не розуміє, як будуть розвиватися події в країні далі. Таку думку висловив журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “112 Україна”, коментуючи заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, що він втомився від популізму і політичної заметілі”.

“Я думаю, що втомився не один прем’єр Гройсман, стомлено все українське суспільство, втомився я особисто. Апатія. На зміну роздратованості прийшла якась безвихідь. Я дуже багато спілкуюся з різними людьми: від звичайного дверника до колішніх президентів України. У всіх це відчуття якоїсь навислої небезпеки, що нависла невідомо чого, що витає в повітрі, коли люди, які багато бачили і багато знають один в одного запитують: що буде далі? І ніхто не може дати відповідь на це питання. Суспільство живе в стані очікування незрозуміло чого. Всі розуміють: щось висить над нами, дихнути важко”, – сказав Гордон.

Журналіст зазначив, що не є адвокатом Гройсмана і не має його захищати, але йому здається, що прем’єр – “живий політик”.

“Це чоловік, який прийшов керувати Кабінетом Міністрів, а перед цим – Верховної Радою з поста мера Вінниці. А що таке заходів? Це людина в полі, причому він багато років був мером Вінниці та успішним мером. Я, будучи у Вінниці кілька разів в цьому році, чув, що він хороший пацан. Вісь всі про нього добре відгукуються, тобто у Вінниці його люблять. Це вже багато”, – сказав Гордон.

Але потрапивши в парламент і уряд, Гройсман виявився в умовах, де всі зайняті особистим збагаченням, додав журналіст.

“Людина прийшла в цю жахливу, затхлу атмосферу, атмосферу, в якій немає надії. Пішла надія давно! Люди займаються тільки одним з ранку до вечора: наповненням власних кишень, більше нічим. Якщо ви думаєте, що парламентарі, міністри та інші з ранку до вечора думали, як добре зробити людям – ви помиляєтеся. Вони з ранку до вечора думали тільки про одному: як добре зробити собі, як швидше і більше вкрасти, а потім безпечно змитися”, – заявив журналіст.

Він звернув увагу, що при керівництві Гройсмана Кабміном держбюджет на наступний рік був прийнятий за 10 днів до новорічних свят.

“Бюджет прийняли… Здається, це вперше впоралися за стільки днів до Нового року (у цьому році голосування за бюджет відбулося в ніч на 21 грудня, у минулому році бюджет прийняли 25 грудня. – “ГОРДОН”). Зазвичай “під ялинку” приймають бюджет з такими боями і скандалами… І ті, що бюджет прийняли раніше, і ті, що він непоганий, судячи з усього, – це вже плюс, а який Гройсман прем’єр – розтин покаже”, – заявив журналіст.

Гройсмана призначили прем’єр-міністром України у квітні 2016 року. До цього, з листопада 2014 року, він керував Верховної Радою. В 2006-2014 роках Гройсман був мером Вінниці.

Перед призначенням прем’єр єром Гройсман говорив, що головними загрозами, що постали перед Україною, він вважає корупцію, неефективність державного управління і популізм. Підводячи підсумки 2016 року, прем’єр сказавши, що уряду вдалося стабілізувати ситуацію в країні. “2016 рік став початком капітального ремонту країни, який фактично охоплює всі сфери життя”, – вважає він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України