Google звинуватили у неправильному відображенні чізбургера

У Мережі вибухнула справжня буря, після зауваження одного з найбільш допитливих користувачів про те, що дизайнери компанії Google в своєму новому емодзі неправильно зобразили чізбургер. На думку більшості коментаторів, те, що сир на картинці лежить під котлетою, є справжнім блюзнірством.

В якості позитивного прикладу, коментатори призвели емодзі від компанії Apple, де зображено класичний гамбургер з сиром, не викликає нарікань численних поціновувачів цього «делікатесу» швидкого харчування. Більш того, Google почали звинувачувати у відсутності патріотизму, мовляв, покласти сир під котлетку, це все одне якщо на державному прапорі США намалювати смуги не горизонтально, а вертикально.

Справа дійшла до того, що генеральний директор Google Сундар Пічаї пообіцяв негайно виправити помилку. Правда, в заяві гендиректора деякі вловили знущання, бо як він сказав буквально, що компанія кине всі свої поточні справи для того, щоб зайнятися розробкою правильного емодзі. Дискусії на цю животрепетну тему тривають у соціальних мережах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh