Авторські статтіТехно

Google звинуватили у неправильному відображенні чізбургера

У Мережі вибухнула справжня буря, після зауваження одного з найбільш допитливих користувачів про те, що дизайнери компанії Google в своєму новому емодзі неправильно зобразили чізбургер. На думку більшості коментаторів, те, що сир на картинці лежить під котлетою, є справжнім блюзнірством.

В якості позитивного прикладу, коментатори призвели емодзі від компанії Apple, де зображено класичний гамбургер з сиром, не викликає нарікань численних поціновувачів цього «делікатесу» швидкого харчування. Більш того, Google почали звинувачувати у відсутності патріотизму, мовляв, покласти сир під котлетку, це все одне якщо на державному прапорі США намалювати смуги не горизонтально, а вертикально.

Справа дійшла до того, що генеральний директор Google Сундар Пічаї пообіцяв негайно виправити помилку. Правда, в заяві гендиректора деякі вловили знущання, бо як він сказав буквально, що компанія кине всі свої поточні справи для того, щоб зайнятися розробкою правильного емодзі. Дискусії на цю животрепетну тему тривають у соціальних мережах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України