Google сертифікувала технологію для переміщення по смартфону без натискання на екран

Google отримала схвалення FCC на нову радарну технологію, яка дозволяє користувачам переміщатися по смартфону, не торкаючись пристрої взагалі. Нова технологія датчиків руху є частиною Project Soli.

Рухи в повітрі – майбутнє роботи смартфона?

Google необхідно було сертифікувати технологію в FCC, щоб продовжити тестування свого нового типу датчика руху, так як він використовує рівень потужності, що перевищують допустимі в даний час. Google попросила дозвіл на роботу в діапазоні частот від 57 до 64 ГГц, але отримала дозвіл тільки на діапазон, що трохи перевищує допустимий в даний час. Незважаючи на це рішення, Google каже, що все ще може змусити Soli працювати.

Тепер, коли отримано схвалення, Mountain View може продовжити проект, мета якого – забезпечити безконтактне керування функціями пристрою, що може допомогти користувачам з порушеннями рухливості, мови і тактильності». Ця технологія дозволяє користувачеві проводити пальцем по повітрю і клацати, торкаючись великим і вказівним пальцями разом, навіть якщо його рука знаходиться на деякій відстані від смартфона.

Радар також працює з одягом і тканинами, що означає, що можна легко управляти пристроєм, надівши рукавички або, навіть, коли воно знаходиться в сумці або кишені, не виймаючи його.

Ми вже стикалися з подібною технологією навігації жестів руху. Bixi, портативний супутник з безпеки для дайверів, здатний сприймати рухи в повітрі, щоб управляти смартфоном, може здійснювати дзвінки і відправляти повідомлення, але він заснований на оптичних технологіях, а не на радарі, а робочий діапазон обмежений 3-20 див.

Google все ще знаходиться на стадії тестування Project Soli, тому може пройти якийсь час, перш ніж ми дійсно побачимо, що ця технологія вийшла на ринок. Деякі користувачі також будуть стурбовані кількістю метаданих, які радар може збирати у своїх користувачів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh